Connect with us
Konie islandzkie, Islandia

Artykuły

Islandia – część pasażerów ominie test i kwarantannę

Islandia – część pasażerów ominie test i kwarantannę

Od 1 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021 Islandia będzie robić bezpłatne testy wszystkim przylatującym. Jeden będzie wykonany po przylocie, drugi po 5 dniach kwarantanny. Tamtejszy rząd zdecydował również zmienić zasady dla osób, które już przechorowały koronawirusa. 

Islandia – zasady dla podróżnych, którzy już mieli koronawirusa

Nowe zasady będą obowiązywać od 10 grudnia br. Pasażerom wystarczy zaświadczenie o przebytej chorobie. Taki dokument będzie więc zwalniał z obowiązkowych testów i kwarantanny. Ułatwi to podróże wielu osobom, które chorobę mają już za sobą.

Nowe zasady dotyczące przekraczania granic z Islandią lub ich aktualizacja będzie miała miejsce nie wcześniej niż 1 lutego 2021.

Loty na Islandię


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top