Connect with us
Petra, Jordania

Artykuły

Jordania ponownie otworzy się dla turystów z 22 krajów

Jordania ponownie otworzy się dla turystów z 22 krajów

5 sierpnia Jordania otworzy swoje granice dla obywateli wybranych państw. Lista krajów będzie aktualizowana co dwa tygodnie. Turyści z “zielonych krajów” nie będą musieli m.in. odbywać kwarantanny.

Podróże do Jordanii

Które państwa znajdują się na liście? Do Jordanii będą mogli podróżować obywatele: Austrii, Kanady, Chin, Cypru, Danii, Estonii, Gruzji, Niemiec, Grenlandii, Islandii, Włoch, Litwy, Łotwy, Malezji, Malty, Monako, Nowej Zelandii, Norwegii, Szwajcarii, Tajwanu i Tajlandii. Polska nie znajduje się na liście “bezpiecznych państw”.

Jordania zareagowała bardzo szybko na sytuację związaną z nowym koronawirusem. W regionie aktualnie jest 185 aktywnych zachorowań (dane z 30 lipca 2020). Podróżujący do Jordanii muszą przedstawić negatywny wynik testu na Covid-19, który nie jest starszy niż 72 godziny przed lotem. Muszą również się testować po przylocie. O ile wszystko pójdzie dobrze, obowiązek drugiego testu zostanie zniesiony.

Źródło: lonelyplanet.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top