Connect with us
Santander, Hiszpania

Artykuły

Nowe trasy Wizzair z Katowic: Santander i Aalesund

Nowe trasy Wizzair z Katowic: Santander i Aalesund

Przewoźnik Wizzair ogłosił nowe trasy. Z Katowic będzie można polecieć do hiszpańskiego Santandera i norweskiego Aalesundu.

Loty do Santander z Katowic

Położone nad Zatoką Biskajską Santander to popularne kąpielisko. Udaj się na spacer na półwysep Magdalena, gdzie znajduje się pałac z początku XX wieku Palacio de la Magdalena. Zaplanuj całodzienny pobyt na plaży Sardinero lub wybierz się na wycieczkę do latarni morskiej Faro de Cabo Mayor.

O NAJ hiszpańskich miastach przeczytasz również u nas.

Santander, Hiszpania
Santander, fot. Willian Justen de Vasconcellos Unsplash

Loty do Aalesund z Katowic

Ålesund znajdujący się na zachodnim wybrzeżu to miasto portowe, położone jest na półwyspie i kilku wyspach. Obowiązkowo udaj się na wzgórze Aksla, skąd rozpościera się malowniczy widok na okolice. Pobliskie wysepki połączone są mostami lub można na nie dotrzeć promem.

O malowniczej Skandynawii i lotach do Norwegii przeczytasz również u nas.

Aalesund, Norwegia
Aalesund, fot. Torbjorn Sandbakk Unsplash

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product