Connect with us
Wybrzeże Łotwy,

Artykuły

Fenomen “Lotów donikąd” – pojawią się również w Europie

Fenomen “Lotów donikąd” – pojawią się również w Europie

7-godzinny przelot przez Australię, lot w klimacie Hello Kitty China Airlines… A teraz loty widokowe nad Węgrami i Łotwą. Linie lotnicze wymyślają różne sposoby, żeby zaspokoić głód podróży samolotem. “Loty donikąd” pod koniec października zrealizują Smartwings na Węgrzech i Air Baltic na Łotwie.

“Loty donikąd” w Europie

Zakazy, obostrzenia, wymóg testów – podróżowanie w ramach Europy jest możliwe, ale z licznymi ograniczeniami. Na wzór azjatyckich i australijskich linii lotniczych “loty donikąd” będą realizowane również na Starym Kontynencie. 

Loty z widokiem na Węgry

Balaton, zakole Dunaju, Las Bakoński i Budapeszt. W trakcie godzinnego lotu pasażerowie specjalnego “lotu donikąd” Smartwings będą mogli zobaczyć Węgry z ptasiej perspektywy. Pierwszy taki rejs ma mieć miejsce 25 października. Bilety kosztujące odpowiednio 35 tysięcy forintów (ok. 430 zł) – za miejsce przy oknie i 26 tysięcy forintów (ok. 320 zł) – za środkowe miejsce cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zaplanowane są co najmniej 2 kolejne kursy.

Budapeszt
Budapeszt, fot. Richard Bohus Unsplash

Nad Rygą – zachód słońca nad Bałtykiem i łotewskie dania

25-lecie urodziny Air Baltic postanowił świętować – jak nie inaczej – w powietrzu. Podczas specjalnego “lotu donikąd” 25 października pasażerowie będą mogli spróbować łotewskich przysmaków, a z okien zobaczyć te najlepsze panoramy. Jednym z nich ma być zachód słońca nad Bałtykiem. Koszt przelotu? Minimalnie 159 euro (około 715 zł) – cena jednak nie odradziła klientów, bilety wyprzedały się w mgnieniu oka.

Air Baltic, fot. Johan Widén Pixabay
Air Baltic, fot. Johan Widén Pixabay
Wybrzeże Łotwy,
Wybrzeże Łotwy, fot. Daniel McCarthy @themccarthy Unsplash

Źródło: aerotime.aero, airportal.hu


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top