Connect with us
Mykonos, Grecja

TOP oferty

Nowa trasa Wizz Air: Mykonos z Gdańska i Katowic od 337 zł

Nowa trasa Wizz Air: Mykonos z Gdańska i Katowic od 337 zł

Tania linia lotnicza ogłosiła otwarcie nowych połączeń na grecką wyspę Mykonos. Od sierpnia będzie można polecieć na Mykonos z Gdańska oraz Katowic.

Tanie loty na Mykonos

Wizz Air od sierpnia otworzy połączenie na Mykonos z Gdańska i Katowic oraz z Wiednia, Sofii, Budapesztu oraz Bukaresztu.

Loty na Mykonos z Polski

Mykonos, Grecja
Mykonos, fot. Ben Lescure Pixabay

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product