Connect with us
Finnair, fot. AI Leino Pixabay

Artykuły

Smak podróży. Finnair sprzedaje swoje menu w supermarketach

Smak podróży. Finnair sprzedaje swoje menu w supermarketach

“Taste of Finnair” – dania, które linie Finnair serwują w klasie biznes będzie można kupić w sklepach. W ten sposób chce nie tylko poprawić swoją sytuację finansową, ale przypomnieć swoim pasażerom te najlepsze smaki i posiłki.

Finnair: kuchnia azjatycka

Wołowina w sosie teriyaki, klopsiki z jelenia, ale przede wszystkim wysoko oceniana kuchnia azjatycka. Menu, które serwuje Finnair podczas lotów w klasie biznes będzie można kupić w K-Citymarket Tammisto, w planach są też inne sklepy.

Taste of Finnair, fot. finnair.com
Taste of Finnair, fot. finnair.com

Dania będą przygotowywane przez fińską markę kulinarną Finnnair Kitchen w ich siedzibie w mieście Vantaa. Menu będzie się zmieniać w zależności do sezonu i nowych trendów. Będą łączyć smaki azjatyckie i nordyckie. 

Cena menu ma wynosić od 10 do 13 euro. 

Źródło: simpleflying.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top