Connect with us
Narty, fot. Kipras Štreimikis Unsplash

Artykuły

Narty we Włoszech 2021: prawdopodobnie dopiero po 18 stycznia

Narty we Włoszech 2021: prawdopodobnie dopiero po 18 stycznia

Ośrodki narciarskie we Włoszech otwarte dopiero 18 stycznia. Pierwotnie planowano, że będzie to 7 stycznia.

Advertisement

Włochy: na narty dopiero po 18 stycznia 2021

Ośrodki narciarskie dla narciarzy rekreacyjnych będą zamknięte co najmniej do końca dnia 17 stycznia 2021. Z wyciągów i infrastruktury narciarskiej mogą obecnie tylko profesjonalni zawodnicy.

W ścisłym reżimie sanitarnym ośrodki narciarskie będą znów mogły przyjmować narciarzy rekreacyjnych od 18 stycznia. Obowiązywać będą m.in. następujące zasady dotyczące odstępów, noszenia maseczek, działalności restauracji i barów.

Podróże do Włoch od 07.01 do 15.01 2021 roku: obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu molekularnego lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 h przed przekroczeniem granicy Włoch; chyba, że przebywało się na terytorium Polski w dniach 21.12-06.01, wtedy również przyjeżdżając do Włoch należy poddać się 14-dniowej kwarantannie.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Click to comment
//
To Top