Connect with us
Wizzair,

Artykuły

13 nowych tras Wizz Air, Sztokholm-Skavsta z Krakowa

13 nowych tras Wizz Air, Sztokholm-Skavsta z Krakowa

Tania linia lotnicza ogłosiła otwarcie 13 nowych tras. Jedna z nich będzie realizowana z Polski. Pierwsze połączenie z Krakowa do Sztokholmu-Skavsta jest zaplanowane na 16 lipca. Loty mają odbywać się 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota).

Sztokholm na weekend

Metro w Sztokholmie,
Metro w Sztokholmie, fot. Fred Rivett Unsplash

Nowe połączenia Wizz Air

Jakie nowe trasy pojawiły się w siatce przewoźnika? Oprócz połączenia z Krakowa do Sztokholmu Wizz Air otworzy 4 nowe trasy z Wiednia (Austria), 3 z Kiszyniowa (Mołdawia), 2 z Budapesztu (Węgry), 1j z Bukaresztu (Rumunia) do Heraklionu, 1 z Sofii (Bułgaria) do Frankfurtu i 1 z Pragi (Czechy) do Warny.

Wiedeń – Barcelona 

Wiedeń – Minorka 

Wiedeń – Bukareszt 

Wiedeń – Santorini 

Kiszyniów – Bazylea 

Kiszyniów – Nicea 

Kiszyniów – Hamburg 

Budapeszt – Santorini 

Budapeszt – Minorka 

Bukareszt – Heraklion 

Sofia – Frankfurt Hahn 

Praga – Warna

Wizz Air i nowe trasy z Larnaki i Mediolanu

Pod koniec maja Wizz Air ogłosił również otwarcie nowej bazy na Cyprze (i m.in. nową trasę z Wrocławia do Larnaki) oraz w porcie Mediolan Malpensa (zaplanowanych jest 20 nowych tras).


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top