Connect with us
Flaga Polski,

Artykuły

15 czerwca Polska otworzy swoje granice?

15 czerwca Polska otworzy swoje granice?

Wstępna data otwarcia granic została podana przez szefową resortu rozwoju Jadwigę Emilewicz podczas wczorajszej rozmowy w Polsat News. Wszystko jednak zależy od rozwoju pandemii oraz sytuacji sąsiadujących państw. 

Wstępna data otwarcia granic Polski

“Jeśli sytuacja będzie rozwijać się w tempie nie szybszym, niż ma to do czynienia teraz, to po 15 czerwca będzie możliwe otwarcie granic” – powiedziała programie „Wszystko o koronawirusie” w Polsat News szefowa resortu rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Zakaz lotów do 23 maja, kontrole na granicach do 12 czerwca

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o przedłużeniu kontroli na granicach do 12 czerwca. Granicę można przekroczyć w wyznaczonych miejscach – mogą je przekraczać obywatele Polski i określone wcześniej grupy, np. cudzoziemcy z prawem pobytu lub do pracy. Obowiązuje 14-dniowa kwarantanna (nie dotyczy określonej grupy osób).

Zakaz lotów do/z Polski obowiązuje aktualnie do 23 maja. Termin może jednak zostać przełożony.

Źródło: polsatnews.pl


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top