Connect with us
Funchal, Madera

Artykuły

Madera jest otwarta dla tych, którzy zostali zaszczepieni i którzy pokonali koronawirusa

Madera jest otwarta dla tych, którzy zostali zaszczepieni i którzy pokonali koronawirusa

Od początku pandemii Madera uchodzi za jedno z najbezpieczniejszych miejsc w Europie. Obecnie liczba zarażonych osób na archipelagu jest bardzo niska w porównaniu z sąsiednimi krajami i samą kontynentalną częścią Portugalii.

Podróż na Maderę – zaszczepieni i ozdrowieńcy

Populacja Madery jest mniejsza niż 254 000, z czego mniej niż 23 000 zostało zaszczepionych. Celem kraju jest stworzenie odporności zbiorowej u 60-70% populacji do końca 2021 roku.

Dzięki wprowadzeniu obowiązku testu, który można wykonać przed podróżą lub po wylądowaniu, stała się jedną z bezpieczniejszych wysp. Nowe zasady dotyczące podróży będą dotyczyć również tych, którzy pokonali już koronawirusa i osób, które mają za sobą szczepienie.

Turyści, którzy należą do jednej z tych kategorii, muszą przedstawić oficjalne zaświadczenie, że mieli już COVID-19 (w ciągu ostatnich 90 dni) lub potwierdzenie o dwukrotnym szczepieniu.

Dokumenty muszą zostać wgrane przed podróżą na stronie madeirasafe.com.

Źródło: Breaking Travel News

Loty na Maderę


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top