Connect with us
Wyspa Ko Phi Phi położona jest między wyspą Phuket a stałym lądem, Tajlandia

Artykuły

Porównywarka biletów do Bangkoku i na Phuket oraz Krabi

Porównywarka biletów do Bangkoku i na Phuket oraz Krabi

Bangkok jest TOP turystycznym miejscem a bilety lotnicze do Tajlandii kupisz dosłownie w ciągu kilkunastu sekund. Wśród wielu promocji biletów do Bangkoku czasami trudno wybrać tą, która będzie pasowała jak ulał. O kupnie decydujesz na podstawie ceny, opinii lub rangi przewoźnika?

Porównaliśmy aktualne bilety do Bangkoku i na Phuket pod kątem ceny, komfortu lub dostępnych terminów. Zgadza się/nie zgadzasz? Napisz nam, który bilet jest według Ciebie najlepszy!

Air China

Wylot: Lonyn i Warszawa

Komfort na pokładzie: ⭐⭐⭐

Przesiadki: ⭐⭐⭐

Bagaż: ⭐⭐⭐⭐

Cena: ⭐⭐⭐⭐

Terminy: ⭐⭐⭐⭐

Do Bangkoku i na Phuket polecisz z Warszawy z przesiadką w Chinach. W cenie masz bagaż 23 kg. Podczas przesiadki w Pekinie możesz zajrzeć do Zakazanego Miasta lub odwiedzić pandy w ZOO. Dużym plusem jest duża dostępność lotów w sezonie: od września do marca. Ciekawą opcją są też loty z powrotem z innego miejsca, tzw. open jaw, czyli lecisz do Bangkoku a wracasz z Phuketu. Możesz wybrać również opcję z powrotem z Manilii i zobaczyć przy okazji Filipiny.

Ukraine International

Wylot: Kraków/Warszawa

Komfort na pokładzie: ⭐⭐⭐⭐

Przesiadki: ⭐⭐⭐

Bagaż: ⭐⭐⭐⭐

Cena: ⭐⭐⭐⭐

Terminy: ⭐⭐⭐⭐

Oceniamy ze względu na dostępność lotów w sezonie, znajdziesz jeszcze terminy na luty i marzec. Z jedną przesiadką polecisz z Warszawy lub Krakowa. W cenie jest bagaż 23 kg. W zależności od terminu możesz trafić na krótsze przesiadki, ale możesz też specjalnie wybrać lot z dłuższym stopem w Kijowie i zwiedzić miasto.

Royal Jordanian

Wylot: Berlin

Komfort na pokładzie: ⭐⭐⭐⭐

Przesiadki: ⭐⭐⭐

Bagaż: ⭐⭐⭐⭐

Cena: ⭐⭐⭐⭐

Terminy: ⭐⭐⭐⭐

Komfortowy przelot z jedną przesiadką w Ammanie (Jordania jest notabene jedną z TOP destynacji, o Petrze i atrakcjach przeczytasz u nas). Lot z Ammanu do Bangkoku odbywa się na pokładzie Boeingu 787 Dreamliner. W cenie jest bagaż 23 kg. Dostępne terminy: marzec – czerwiec.

KLM/Air France

Wylot: Kraków/Warszawa

Komfort na pokładzie: ⭐⭐⭐⭐

Przesiadki: ⭐⭐⭐

Bagaż: ⭐⭐⭐⭐

Cena: ⭐⭐⭐

Terminy: ⭐⭐⭐

Krótkie przesiadki to nie jedyne plusy promocji z KLM i Air France. W promocyjnej cenie dostępne są loty w maju i czerwcu. Loty są z bagażem rejestrowanym.

Emirates

Wylot: Warszawa

Komfort na pokładzie: ⭐⭐⭐⭐⭐

Przesiadki: ⭐⭐⭐⭐⭐

Bagaż: ⭐⭐⭐

Cena: ⭐⭐⭐⭐

Terminy: ⭐⭐⭐⭐⭐

Emirates jest jedną z najlepszych linii lotniczych na świecie. Oceniane są wysoko w plebiscytach oraz przez samych pasażerów. Wybierając Emirates możesz liczyć na komfort, który jest widoczny też w klasie ekonomicznej, gdzie możesz skorzystać z WiFi i bezpłatnych 20MB. Zastanawiasz się nad dłuższą przesiadką w Dubaju? Do końca marca 2019 wypróbuj My Emirates Pass i zobacz na własne oczy liczne atrakcje w Dubaju. Wśród dostępnych terminów z Warszawy znajdziesz loty od marca do  listopada.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
4.9/5 - (8 votes)
//
To Top