Connect with us
Annapurna Trek, Nepal

Artykuły

Multicity od Flipo.pl: niesamowita przygoda i bezproblemowe podróżowanie

Multicity od Flipo.pl: niesamowita przygoda i bezproblemowe podróżowanie

Dwa tygodnie pomiędzy barem a leżakiem? Nie tym razem! Bilety multicity to niesamowita przygoda podczas której nie będziesz się nudzić i z otwartymi oczami czekać na kolejne zapierające dech w piersiach widoki. Już w czasie podróży będziesz zastanawiać się nad tym, jaka będzie kolejna podróż.

Dlaczego bilety multicity to super opcja dla podróżników?

Standardowe wakacje zaczynają się po dotarciu do resortu. Wakacje multicity zaczynają się już przed wejściem na pokład samolotu. Samo wybranie połączenia, linii lotniczych, możliwości serwisu pokładowego i dodatkowych usług powoduje, że niejednokrotnie na kilka dni przed wyjazdem zaczniesz się cieszyć na to jak samolot oderwie się od ziemi.

Dzięki zmieniającym się miejscam podczas podróży przekonasz się na własnej skórze jak różnorodny może być świat, poznasz interesujących ludzi i spróbujesz potraw o których może nawet nigdy nie słyszałeś.

Dzisiaj można łączyć dosłownie wszystko. Podczas kilkunastu dni weźmiesz udział w safari, przepłyniesz łódką na nieznaną wyspę, ale też zjesz kolację w luksusowej restauracji w drapaczu chmur z niesamowitym widokiem.

Multicity = niezapomniane wspomnienia

Chcesz zobaczyć dużo, ale nie potrafisz się zdecydować? Sprawdź naszych 8 najpopularniejszych kombinacji biletów multicity i zainspiruj się jednym z pakietów. Do wyboru masz nowoczesne Kuala Lumpur, tajemniczy Wietnam i zapierającą dech w piersiach Kambodżę lub też Australię i Nową Zelandię.

Hanoi, Wietnam
Hanoi, Wietnam, fot. Vinh Dao Dreamstime.com

Dział pomocy klienta na 120%

Jeśli zamówisz bilety multicity od flipo.pl przekonasz się, że dział pomocy klienta pracuje na 120%. Nasi travel dizajnerzy nie tylko znają dla Ciebie najlepszą kombinację biletów lotniczych, ale również przygotuje dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Check-in za darmo

Brak czasu, chęci – o ile check-in na dany lot będzie dostępny przez internet, zrobią go za Ciebie nasi agenci, dostaniesz od nich karty pokładowe. Chcesz siedzieć przy oknie lub zamówić specjalny posiłek? Zgłoś to naszym agentom, przygotują dla Ciebie ofertę.

Nie bój się anulowanych lub zmienionych letów

Zmiana czasów lotów, anulacja czy spóźnienie na samolot – to wszystko się może zdarzyć. Nie zostaniesz z tym sam jak palec. Nasz dział pomocy klienta ma rękę na pulsie, pomoże w znalezieniu alternatywy czy też komunikacji z linią lotniczą.

Hala lotniskowa, tablica lotów, lotnisko
Hala lotniskowa, tablica lotów, fot. Kawee Wateesatogkij Dreamstime.com

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (4 votes)
//
To Top