Connect with us
Najlepsze miejsca do snorkelingu, Malediwy

Multicity bilety

8 najpopularniejszych kombinacji biletów MULTICITY od Flipo.pl

8 najpopularniejszych kombinacji biletów MULTICITY od Flipo.pl

Nowym trendem w podróżowaniu jest poznawanie podczas jednej wyprawy kilku miejsc, które mogą być podobne, ale również zupełnie inne. Jedna podróż, kilka przystanków, dzięki takiej kombinacji możesz wziąć udział w pustynnym safari oraz odbyć trekking przez dżunglę. Dlaczego się to opłaca?

Advertisement

TOP przewoźnicy, interesujące kombinacje

Z Polski i pobliskich zagranicznych lotnisk (Berlin, Praga, Wiedeń) można podróżować komfortowo nawet z jedną przesiadką na drugi koniec świata. Z drugiej strony urok podróżowania zależy też od wypróbowania różnych kombinacji linii lotniczych i ich serwisu. Obie rzeczy możesz połączyć wybierając bilety MULTICITY, dzięki którym przekonasz się na własnej skórze, że podróżowanie to jedna z największych radości w życiu.

Ceny biletów na 2019 rok są interesujące, więc nie zastanawiaj się i wybierz jedną z najpopularniejszych kombinacji lotów!

Multicity: Malezja, Kambodża i Wietnam

Bezbłędne trio: nowoczesne Kuala Lumpur, tajemniczy Wietnam i zapierająca dech w piersiach Kambodża. Podróż zaczyna się w Malezji, gdzie zobaczysz legendarny Petronas Towers, najesz się do syta lokalnymi specjalnościami. Dalej droga prowadzi do Kambodży, która zachwyca swoją historią i przepięknymi plażami. Ostatnim przystankiem jest Wietnam, który jest głośny, ale równocześnie różnorodny. Jak wyglądają loty? W komfortowej wersji możesz wybrać między Qatar Airways i Emirates, lecieć możesz z Warszawy lub Berlina, pod uwagę weź też np. Budapeszt. W cenie jest bagaż rejestrowany, super serwis na pokładzie a dodatkowo możesz przedłużyć swój pobyt w Dosze lub Dubaju i zobaczyć kolejne miejsca podczas podróży.

Zobacz: Kulturowy mix, francuskie bagietki i dobry wujek Ho

Zatoka Ha LOng Bay, Wietnam
Zatoka Ha Long Bay, fot. Ammie Ngo Unsplash.jpg

Multicity: Katar, Sri Lanka i Malediwy

Egzotyka, która Cię zachwyci. Do luksusowej Dohy dolecisz bezpośrednio z Qatar Airways. Punktem obowiązkowym jest bazar Souq Waqif, gdzie możesz zabłądzić w labiryncie uliczek. Sri Lanka oczaruje Cię swoimi plażami i przyrodą. Malediwy są wisienką na torcie. Białe plaże, lazurowa woda i palmy, czego chcieć więcej od idealnego odpoczynku?

Zobacz: Arabski Nowy Jork, rafa koralowa i plantacje herbaty

Plaża, turkusowa woda i wakacyjna atmosfera

Multicity: Dubaj, Singapur i Bali

Dubaj to miasto, gdzie słowo “niemożliwe” nie istnieje. Przekonasz się o tym jadąc windą w Burdż Chalifa, najwyższym wieżowcu świata. Nie przekonało Cię to? Przeczytaj: 20 powodów, dla których warto odwiedzić Dubaj. Drugim przystankiem jest Miasto Lwa, Singapur, które zachwyci Cię swoim porządkiem i kuchnią. Co będziesz wspominał do końca życia? Pływanie w infinity pool, które kończy się na krawędzi Hotelu Marina Bay Sands. Na deser wybierzesz się na Bali, które ma najlepsze plaże na świecie.

Zobacz: Drapacze chmur, lew i bogowie na każdym kroku

Marina Bay Sands Hotel, Singapur,
Marina Bay Sands Hotel, Singapur, fot. Will Truettner Unsplash

Multicity: Almaty, Biszkek, Taszkent, Samarkanda

Gdyby nie Jedwabny szlak prowadzący z Chin przez Azję Środkową, kto wie, kiedy wynalazki techniczne, papier, jedwab i porcelana dotarłyby do naszych przodków . Dzięki naszym biletom multicity z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez jeden z kultowych szlaków. Odkryj Kazachstan, Kirgistan i Uzbekistan, tajemnicze, niezbadane i odległe kraje. Przekonasz się, że mimo odległości ich mieszkańcy są nam bardzo podobni. Zakochasz się w dzikiej, surowej Azji Środkowej. Witamy Cię na naszym multicity Jedwabnym szlaku!

Zobacz: Jedwabny szlak

Big Almaty Lake w Kazachstanie
Big Almaty Lake w Kazachstanie, fot. Polina Raevskaya Unsplash

Multicity: Sydney, Auckland, Christchurch

Które miasto w Australii do Ciebie najbardziej pasuje? Jeśli Twoja odpowiedź to Sydney to ta kombinacja lotów jest dla Ciebie! Jest to miejsce, gdzie cały czas się coś dzieje. Rekompensatą za długie loty są przepiękne wschody i zachody słońca. W tej kombinacji biletów Multicity odwiedzisz również Nową Zelandię. Zachwyca ona swoją przyrodą i parkami, przekonasz się o tym w naszym artykule o najpiękniejszych parkach narodowych w Nowej Zelandii.

Zobacz: Kangury, hobbici i Długa Biała Chmura

Sydney Opera House, Sydney Australia
Sydney Opera House, fot. Marco Taliani De Marchio Dreamstime.com

Multicity: Auckland i Wyspy Cooka

Dziewicza przyroda Nowej Zelandii jest obiektem westchnień wielu podróżników. Znajdują się tu najpiękniejsze parki narodowe. Auckland, który leży w północnej części jest miastem, które obserwować z wysokości, udaj się więc na Sky Tower. Fascynującą przygodę przeżyjesz na Wyspach Cooka, po 4 godzinach lotu z Auckland wylądujesz na jednej z niewielkich wysp Pacyfiku. Nie zapomnij zabrać maski do snorkelingu, podwodny świat zachwyci Cię w całej swojej okazałości.

Zobacz: Kraina wulkanów i gejzerów oraz wyspy w “środku niczego”

Rarotonga, Wyspy Cooka
Rarotonga, fot. Nel Botha Pixabay

Multicity: Rio de Janeiro, Sao Paulo, Igaucu, Buenos Aires

Ameryka Południowa jest temperamentna, spontaniczna, kolorowa i wielokulturowa. Kombinacja biletów Multicity do Brazylii i Argentyny gwarantuje to, że zakochasz się w Ameryce Łacińskiej, w komentarzu zostaw notatkę, że interesują Cię takie bilety, które potem będzie dało się zmienić na późniejszy termin! Podczas podróży przekonasz się, że przyroda i wodospady Iguacu są cudem natury a najlepsze imprezy w Buenos zaczynają dopiero po 2 nad ranem.

Zobacz: W rytmie samby i tanga

Rio de Janeiro,
Rio de Janeiro, fot. Agustín Diaz Unsplash

Multicity: Sztokholm, Reykjavik, Nowy Jork i Kopenhaga

Wyspiarski Sztokholm, magiczna atmosfera Islandii, tętniący życiem Nowy Jork i rowerowa Kopenhaga. Podróż zaczynasz w Sztokholmie wysiadając z metra, tutejsze perony są wręcz dziełami sztuki (o propozycjach na weekend w Sztokholmie przeczytasz u nas). Reykjavik i cała Islandia zachwyci Cię swoją przyrodą i atmosferą. Chcesz zobaczyć Nowy Jork, ale inaczej? Proponujemy 5 nieoczywistych atrakcji w Nowym Jorku. Podczas podróży czeka Cię jeszcze jedno miasto, które urzeka swoją architekturą i kuchnią. Pożycz rower i poznaj Kopenhagę na dwóch kółkach!

Zobacz: Śladami Wikingów aż do Nowego Świata

Nowy Jork, USA
Nowy Jork, fot. Littleny Dreamstime.com

Nie wybrałeś z naszej oferty? Albo masz pomysł na coś innego?

Skorzystaj z naszego formularza multicity – napisz nam swój pomysł, a my przygotujemy ofertę szytą na miarę!


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Click to comment
//
To Top