Connect with us

Multicity bilety

8 najpopularniejszych kombinacji biletów MULTICITY

Nowym trendem w podróżowaniu jest poznawanie podczas jednej wyprawy kilku miejsc, które mogą być podobne, ale również zupełnie inne. Jedna podróż, kilka przystanków, dzięki takiej kombinacji możesz wziąć udział w pustynnym safari oraz odbyć trekking przez dżunglę. Dlaczego się to opłaca?

Advertisement

 

TOP przewoźnicy, interesujące kombinacje

Z Polski i pobliskich zagranicznych lotnisk (Berlin, Praga, Wiedeń) można podróżować komfortowo nawet z jedną przesiadką na drugi koniec świata. Z drugiej strony urok podróżowania zależy też od wypróbowania różnych kombinacji linii lotniczych i ich serwisu. Obie rzeczy możesz połączyć wybierając bilety MULTICITY, dzięki którym przekonasz się na własnej skórze, że podróżowanie to jedna z największych radości w życiu.

 

Ceny biletów na 2019 rok są interesujące, więc nie zastanawiaj się i wybierz jedną z najpopularniejszych kombinacji lotów!

 

  1. Malezja, Kambodża, Wietnam

Bezbłędne trio: nowoczesne Kuala Lumpur, tajemniczy Wietnam i zapierająca dech w piersiach Kambodża. Podróż zaczyna się w Malezji, gdzie zobaczysz legendarny Petronas Towers, najesz się do syta lokalnymi specjalnościami. Dalej droga prowadzi do Kambodży, która zachwyca swoją historią i przepięknymi plażami. Ostatnim przystankiem jest Wietnam, który jest głośny, ale równocześnie różnorodny. Jak wyglądają loty? W komfortowej wersji możesz wybrać między Qatar Airways i Emirates, lecieć możesz z Warszawy lub Berlina, pod uwagę weź też np. Budapeszt. W cenie jest bagaż rejestrowany, super serwis na pokładzie a dodatkowo możesz przedłużyć swój pobyt w Dosze lub Dubaju i zobaczyć kolejne miejsca podczas podróży.

fot. dreamstime

  1. Doha, Sri Lanka, Malediwy

Egzotyka, która Cię zachwyci. Do luksusowej Dohy dolecisz bezpośrednio z Qatar Airways. Punktem obowiązkowym jest bazar Souq Waqif, gdzie możesz zabłądzić w labiryncie uliczek. Sri Lanka oczaruje Cię swoimi plażami i przyrodą. Malediwy są wisienką na torcie. Białe plaże, lazurowa woda i palmy, czego chcieć więcej od idealnego odpoczynku?

fot. dreamstime

  1. Dubaj, Singapur, Bali

Dubaj to miasto, gdzie słowo “niemożliwe” nie istnieje. Przekonasz się o tym jadąc windą w Burdż Chalifa, najwyższym wieżowcu świata. Nie przekonało Cię to? Przeczytaj “20 powodów, dla których warto odwiedzić Dubaj”. Drugim przystankiem jest Miasto Lwa, Singapur, które zachwyci Cię swoim porządkiem i kuchnią. Co będziesz wspominał do końca życia? Pływanie w infinity pool, które kończy się na krawędzi Hotelu Marina Bay Sands. Na deser wybierzesz się na Bali, które ma najlepsze plaże na świecie.

fot. dreamstime

  1. Pekin, Seul, Tokio

Podróż przez Pekin, Seul do Tokio to niezapomniana przygoda, która łączy nakarmi Twoje ciało i duszę. Kuchnia azjatycka zachwyca smakami i zapachami, przekonasz się o jej różnorodności wybierając tę kombinację biletów Multicity. Odwiedź Zakazane Miasto i Pałac Letni w Pekinie (oraz zapoznaj się z naszymi propozycjami na weekend w mieście). W Seulu przekonasz się, że to miasto nigdy nie śpi. Tokio zaskoczy Cię swoimi kontrastami, urzeknie zaś atmosferą podczas kwitnięcia wiśni.

fot. dreamstime

  1. Sydney, Auckland, Christchurch

Które miasto w Australii do Ciebie najbardziej pasuje? Jeśli Twoja odpowiedź to Sydney to ta kombinacja lotów jest dla Ciebie! Jest to miejsce, gdzie cały czas się coś dzieje. Rekompensatą za długie loty są przepiękne wschody i zachody słońca. W tej kombinacji biletów Multicity odwiedzisz również Nową Zelandię. Zachwyca ona swoją przyrodą i parkami, przekonasz się o tym w naszym artykule o najpiękniejszych parkach narodowych w Nowej Zelandii.

fot. dreamstime

  1. Auckland, Wyspy Cooka

Dziewicza przyroda Nowej Zelandii jest obiektem westchnień wielu podróżników. Znajdują się tu najpiękniejsze parki narodowe. Auckland, który leży w północnej części jest miastem, które obserwować z wysokości, udaj się więc na Sky Tower. Fascynującą przygodę przeżyjesz na Wyspach Cooka, po 4 godzinach lotu z Auckland wylądujesz na jednej z niewielkich wysp Pacyfiku. Nie zapomnij zabrać maski do snorkelingu, podwodny świat zachwyci Cię w całej swojej okazałości.

fot. dreamstime

  1. Rio de Janeiro, São Paulo, Iguacu, Buenos Aires

Ameryka Południowa jest temperamentna, spontaniczna, kolorowa i wielokulturowa. Kombinacja biletów Multicity do Brazylii i Argentyny gwarantuje to, że zakochasz się w Ameryce Łacińskiej, w komentarzu zostaw notatkę, że interesują Cię takie bilety, które potem będzie dało się zmienić na późniejszy termin! Podczas podróży przekonasz się, że przyroda i wodospady Iguacu są cudem natury a najlepsze imprezy w Buenos zaczynają dopiero po 2 nad ranem.

fot. dreamstime

  1. Sztokholm, Reykjavik, Nowy Jork, Kopenhaga

Wyspiarski Sztokholm, magiczna atmosfera Islandii, tętniący życiem Nowy Jork i rowerowa Kopenhaga. Podróż zaczynasz w Sztokholmie wysiadając z metra, tutejsze perony są wręcz dziełami sztuki (o propozycjach na weekend w Sztokholmie przeczytasz u nas). Reykjavik i cała Islandia zachwyci Cię swoją przyrodą i atmosferą. Chcesz zobaczyć Nowy Jork, ale inaczej? Proponujemy 5 nieoczywistych atrakcji w Nowym Jorku. Podczas podróży czeka Cię jeszcze jedno miasto, które urzeka swoją architekturą i kuchnią. Pożycz rower i poznaj Kopenhagę na dwóch kółkach!

fot. dreamstime

 

Formularz kontaktowy: Chcę ofertę biletów MULTICITY.

Click to comment
//
To Top