Connect with us

Artykuły

Qatar Airways dziękuje nauczycielom z całego świata. Dają im 21 000 biletów

Qatar Airways dziękuje nauczycielom z całego świata. Dają im 21 000 biletów

Z okazji Światowego Dnia Nauczyciela Qatar Airlines postanowiły podziękować nauczycielom z całego świata i zaoferowały im darmowe bilety. Aż 21 000 nauczycieli z całego świata będzie mogło zaplanować wakacje z Qatar Airways w 2021 roku.

Bilety od Qatar Airways dla nauczycieli

W przeszłości katarskie linie lotnicze w ten sam sposób nagradzały ratowników medycznych, którym w maju rozdały 100 000 bezpłatnych biletów. W ramach oferty i podczas rezerwacji nauczyciele będą musieli płacić jedynie podatki lotniskowe, które wynoszą kilkadziesiąt euro.

Specjalna oferta od linii lotniczych

  • Darmowe bilety w klasie ekonomicznej do dowolnego miejsca docelowego linii Qatar Airways na świecie.
  • 50% zniżki na następny przyszły lot Qatar Airways, z którego nauczyciele mogą skorzystać dla siebie lub zaoferować komuś w rodzinie albo znajomemu.
  • Rejestracja odbywa się za pomocą specjalnego formularza: Qatar Airways formularz dla nauczycieli. Jeśli im się uda, otrzymają specjalny kod za pomocą którego będą mogli dokonać rezerwacji specjalnych biletów od 5 do 7 października 2020.

Źródło: qataraiways.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top