Connect with us
Pawilon Terra w ramach Expo 2020 Dubai

Artykuły

Wielki sukces Expo 2020 Dubai, odwiedziło je już ponad 2 miliony osób

Wielki sukces Expo 2020 Dubai, odwiedziło je już ponad 2 miliony osób

Jak twierdzą organizatorzy, pierwsze miesiące długo oczekiwanej wystawy w Dubaju o nazwie Expo 2020 Dubai to ogromny sukces. W październiku wystawę odwiedziło ją dokładnie 2 350 868 osób.

Wystawa Expo 2020 w Dubaju

Do tej pory na Expo odwiedziło 28% dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Według organizatorów liczba ta powinna wzrosnąć, gdyż w chłodne miesiące chcą poszerzyć program szkolny (w wielu krajach dzieci mają ferie zimowe. Goście zagraniczni stanowili 17% wszystkich odwiedzających. Przybyli tu z aż 185 krajów, w TOP 5 znalazły się Indie, Niemcy, Francja, Arabia Saudyjska i Wielka Brytania. Większość z nich kilkakrotnie powraca na wystawę. Expo 2020 Dubai odwiedzili także ministrowie, prezydenci i premierzy z różnych krajów.

W ciągu pierwszych 31 dni miały miejsca dwa tygodnie tematyczne – Tydzień Klimatu i Bioróżnorodności oraz Tydzień Kosmosu. Do końca marca odwiedzający będą mieli kolejne 8 tygodni tematycznych. Tydzień Rozwoju Miast i Wsi trwa obecnie do 6 listopada. Specjalne Dni Narodowe na Expo zostały uhonorowane wspaniałymi akrobacjami francuskiego zespołu sił powietrznych Patrouille de France, Szwajcaria zaprezentowała w Dniu ONZ przerośnięte dzieło sztuki autorstwa artysty Saype lub międzynarodowy zespół Emirates Youth Symphony Orchestra.

Tanie loty do Dubaju

Loty do Dubaju

Źródło: Gulfnews


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (16 votes)
Click to comment

Rabaty

Szybkie #HOThity

Wiadomości z podróży i aktualności

1000 zł za problemy z lotem. W ofercie ubezpieczenie od Koala od odwołania i opóźnienia lotu https://t.co/S5j5OtrnpP1 rok temu
Ukraina: ministerstwo odradza podróże i wzywa do powrotu | Jak pomóc? https://t.co/qIZwSNInPE1 rok temu
Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br. https://t.co/HJN66lFIu71 rok temu
Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates https://t.co/CFsDm8lKRv1 rok temu
Expo 2020 w Dubaju: tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu https://t.co/6j0DxzmTbj1 rok temu
Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro https://t.co/On8HUpGnLA1 rok temu
Jak zwiedzić cały świat w jeden dzień? Wybierz się na Expo 2020. Wybraliśmy TOP pawilony https://t.co/VlAoG46skJ1 rok temu
Mikołajki w Polsce i za granicą https://t.co/IgpnfMDpMq1 rok temu
ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory! https://t.co/KSaqSPgAMu1 rok temu
10 nowości w Dubaju – to trzeba zobaczyć! https://t.co/FKeg6psJTw2 lata temu
1 2 3 5

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
//
To Top