Connect with us
South Beach, Miami,

TOP oferty

Szalona Środa LOT: Miami od 1959 zł!

Szalona Środa LOT: Miami od 1959 zł!

W środowej promocji PLL LOT możesz zarezerwować Miami na pokładzie Dreamlinera od 1959 zł na początku wakacji, Genewę, Kaliningrad i Kijów od 359 zł.

Sprawdź kalendarze i nie zastanawiaj się długo nad rezerwacją! Szalona Środa LOT-u trwa tylko dzisiaj do końca dnia a miejsca szybko znikają!

Miami od 1959 zł

➡loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska

➡loty tam w czerwcu, powroty w lipcu i sierpniu

Bilety do Miami ZAREZERWUJESZ od 1959 zł

Miami to jedno z TOP miast według Lonely Planet w 2019 roku. Trudno się nie zgodzić. Ze względu na znaczną populację ludności latynoamerykańskiej Miami nazywane jest “Małą Hawaną”. Lubisz piaszczyste plaże i wakacyjną atmosferę? Zakochasz się we Florydzie i Miami!

South Beach, Miami
South Beach, Miami, fot. Sergey Chernyaev Dreamstime.com

Genewa od 359 zł

➡loty z Warszawy i Gdańska

➡loty w maju i czerwcu

Bilety do Genewy ZAREZERWUJESZ od 359 zł

Wybierz się do południowo-zachodniej Szwajcarii. Udaj się na rejs po Jeziorze Genewskim, spakuj plecak i wydaj się na szlak górski w okolice Mont Blanc. Zrób sobie wycieczkę do pobliskiej Francji i odwiedź Lyon.

Panorama Genewy
Panorama Genewy, fot. Sam74100 Dreamstime.com

Kijów od 359 zł

➡loty z Warszawy i Gdańska

➡loty w maju i czerwcu

Bilety do Kijowa ZAREZERWUJESZ od 359 zł

Stolica Ukrainy ma bogatą historię, która sięga V wieku. Leżące na Dnieprem miasto było świadkiem różnych wydarzeń, które wpłynęły również na losy innych państw. City break w Kijowie to idealna propozycja dla osób interesujących się historią, zabytkami, ale też ciekawych jak dynamicznie zmienia się miasto.

Ławra Peczerska w Kijowie
Ławra Peczerska, fot. Jaysi Dreamstime.com

Kaliningrad od 359 zł

➡loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska

➡loty od maja do września

Bilety do Kaliningradu ZAREZERWUJESZ od 359 zł

Stolica obwodu kaliningradzkiego jest zdecydowanie nietypową destynacją na urlop czy też przedłużony weekend. Wybierz się na koncert muzyki poważnej do Katedry Matki Bożej i św. Wojciecha oraz zobacz liczne eksponaty w Muzeum Bursztynu.

Katedra Matki Bożej i św. Wojciecha kaliningrad
Katedra Matki Bożej i św. Wojciecha, fot. Toxawww Dreamstime.com

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top