Connect with us
South Beach, Miami,

TOP oferty

Szalona Środa LOT: Berlin, Budapeszt i MIAMI!

Szalona Środa LOT: Berlin, Budapeszt i MIAMI!

Z dzisiejszej promocji narodowego przewoźnika wybraliśmy bezpośrednie loty do: Berlina od 329 zł, Budapesztu od 339 zł i Miami od 2179 zł. Zobacz dostępne terminy i nie zastanawiaj się długo, promocyjne ceny LOT-u dostępne są tylko dzisiaj do końca dnia!

Berlin z Warszawy od 329 zł

Stolica Niemiec to miasto, które żyje 24 godzin na dobę. Zaplanuj swój weekendowy wypad, odwiedź Wyspę Muzeów, Reichstag, zobacz Mur Berliński i spróbuj kuchni z całego świata! Niesamowity klimat panuje w Kreuzbergu, gdzie znajdziesz oryginalne knajpki i sklepy. 

  • Terminy: wrzesień – październik.
WarszawaLot bezpośredniBerlinLot bezpośredniWarszawa
od 329 Rezerwacja
Brama Brandenburska, Berlin
Brama Brandenburska, fot. Noppasin Wongchum Dreamstime.com

Budapeszt z Krakowa lub Warszawy od 339 zł

Buda i Peszt jeszcze w XIX wieku były osobnymi miastami. W dzisiejszych czasach tworzą jedno miasto, Budapeszt. Za najbardziej turystyczną część miasta uznaje się prawą stronę, Peszt, ale z drugiej strony w Budzie znajduje się obowiązkowy punkt zwiedzania stolicy Węgrzech – góra Gellerta. Wzgórze ma wysokość 235 metrów, na szczycie znajduje się Statua Wolności oraz cytadela. Niedaleko góry Gellerta znajduje się Zamek Królewski z XIII wieku. W ramach zamku możesz odwiedzić Węgierską Galerię Narodową, Muzeum Historii Budapesztu i Bibliotekę Narodową. Z wzniesienia rozpościera się niesamowity widok na drugą stronę Dunaju. Zmęczony zwiedzaniem? Zobacz: Najlepsze łaźnie i termy w Budapeszcie.

  • Terminy: październik – grudzień.
Warszawa/KrakówLot bezpośredniBudapesztLot bezpośredniWarszawa/Kraków
od 339 Rezerwacja
Termy Szechenyi w Budapeszcie, Węgry
Termy Szechenyi w Budapeszcie, fot. Rosshelen Dreamstime.com

Miami z Warszawy od 2179 zł

Miami to jedno z TOP miast według Lonely Planet w 2019 roku. Trudno się nie zgodzić. Ze względu na znaczną populację ludności latynoamerykańskiej Miami nazywane jest “Małą Hawaną”. Lubisz piaszczyste plaże i wakacyjną atmosferę? Zakochasz się we Florydzie i Miami!

  • Terminy: wrzesień – październik.
WarszawaLot bezpośredniMiamiLot bezpośredniWarszawa
od 2179 Rezerwacja
Miami, USA
Miami, fot. Felix Mizioznikov Dreamstime.com

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top