Connect with us
Rynek Główny, Kraków

TOP oferty

Mazury z Krakowa, Kraków z Mazur: bilety od 144 zł

Mazury z Krakowa, Kraków z Mazur: bilety od 144 zł

Z dzisiejszej Szalonej Środy LOT-u wybieramy dla Ciebie połączenia na Mazury (Olsztyn-Szymany) z Krakowa i z Krakowa na Mazury (Olsztyn-Szymany). Bilety dostępne są od 189 zł, skorzystaj z kodu zniżkowego i zarezerwuj je za mniej niż na stronie linii lotniczych!

Promocja trwa tylko dzisiaj do końca dnia.

  • Dlaczego opłaca się zarezerwować bilet na Flipo.pl? Rezerwując bilet przez Flipo.pl na każdym kroku jesteś informowany o wybranym locie, warunkach, zasadach płatności. W przypadku niejasności możesz skontaktować się z nami telefonicznie, napisać mailaczy dać znać na WhatsApp. Z działem pomocy klienta możesz rozmawiać po polsku i angielsku.

Mogłoby Cię zainteresować: Dojazd do lotniska/centrum miasta – polskie porty lotnicze.

Olsztyn,
Olsztyn, fot. freestocks.org Unsplash
Odporyszów, niedaleko Krakowa,
Odporyszów, niedaleko Krakowa, fot. Martyna Łucja Unsplash
Rynek Główny, Kraków
Rynek Główny, Kraków, fot. Lucas Albuquerque Unsplash

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product