Connect with us
Samolot Air Asia, tanie bilety na flipo.pl

Artykuły

Czy wiedziałeś, że na Flipo kupisz bilety Scoot, Jetstar Airways, Spirit Airlines?

Czy wiedziałeś, że na Flipo kupisz bilety Scoot, Jetstar Airways, Spirit Airlines?

W Europie królują Wizzair i Ryanair, w Azji lub Ameryce Północnej inni tani przewoźnicy o których mogłeś nie słyszeć lub do zakupu ich biletów zniechęcił Cię skomplikowany proces zamawiania, niepewność jaka będzie cena końcowa ze względu na przewalutowanie. 

Bilety tanich linii lotniczych takich jak Scoot, Jetstar Airways, Air Asia, Thai Lion czy też Spirit Airlines i Frontier możesz kupić również u nas, na Flipo.pl. 

Dlaczego warto opłaca się kupić bilety tanich linii na Flipo.pl?

Masz już zarezerwowany bilet do Azji lub Ameryki, ale chciałbyś w czasie pobytu zwiedzić dodatkowo kilka innych miejsc? Obawiasz się procesu zamawiania, nie jesteś pewien czy bank nie policzy jakiś dodatkowych opłat za przewalutowanie lub przeraża Cię fakt, że w przypadku chęci zmiany biletu będziesz musiał dzwonić na “drugi koniec świata” i nie dogadać się?

Skorzystaj z serwisu Flipo.pl i zarezerwuj bilety tanich linii lotniczych po polsku, zapłać w złotówkach, a w przypadku problemów lub wątpliwości co do odprawy, limitu bagażu, chęci zmiany – skontaktuj się z naszym działem pomocy klienta po polsku lub angielsku (telefonicznie, mailowo, przez WhatsApp: Flipo.pl / Kontakt).

Bilety Frontier

Frontier to amerykańska tania linia lotnicza z siedzibą w stanie Kolorado. Została założona w 1994 roku, obsługuje głównie loty krajowe w USA, ale również do Kanady i Meksyku.

Bagaż podręczny i rejestrowany Frontier

W podstawowej taryfie możesza zabrać bagaż podręcznym o max. wymiarach 60x40x35 cm i wadze do 15 kg. Dodatkowo można zamówić bagaż rejestrowany do 22  kg, łączna suma wymiarów nie może przekroczyć 165 cm.

Odprawa Frontier

Odprawa online jest dostępna na stronie Frontier / Online Check in od 24 godzin przed wylotem. Można skorzystać również z aplikacji mobilnej i kiosków na lotnisku.

Zmiana biletu Frontier

Frontier umożliwia dokonanie zmiany pasażera lub zmianę daty lotu. Informację o kosztach udzieli Ci dział pomocy klienta.

Anulacja biletu FrontierFrontier umożliwia zwrot biletu do 24 godzin od zakupienia. W zależności od tego, ile zostało do wylotu, przewoźnik może pobrać opłatę za anulację. Informacje znajdziesz na stronie Frontier lub kontaktując dział pomocy klienta.

Bilety Spirit Airlines

Spirit Airlines to amerykańska linia lotnicza z siedzibą w stanie Floryda. Jej historia sięga lat 80-tych. Ze Spirit Airlines możesz polecieć do kilkudziesięciu miejsc w USA oraz Ameryce Środkowej i Południowej.

Mapa połączeń Spirit Airlines
Mapa połączeń Spirit Airlines

Bagaż podręczny i rejestrowany Spirit Airlines

W podstawowej taryfie dostępny jest tylko mały bagaż podręczny o max. wymiarach 45x35x20 cm i wadze do . Większy bagaż podręczny (o max. wymiarach 56x46x25 cm) można zamówić za dodatkową opłatą. Bagaż rejestrowany można zamówić za dodatkową opłatą. Podstawowa waga bagażu rejestrowanego to 18 kg, łączna suma wymiarów nie może przekroczyć 158 cm.

Odprawa Spirit Airlines

Podróżując Spirit Airlines musisz dokonać wcześniejszej odprawy online na stronie Spirit Airlines / Check in. Odprawa przez internet dostępna jest 24 godzin przed wylotem.

Zmiana biletu Spirit Airlines

Do kilku godzin przed wylotem można dokonać zmiany biletu. Informację o kosztach zmiany otrzymasz kontaktując się z działem pomocy klienta.

Anulacja biletu Spirit Airlines

Bilety Spirit Airlines są bezzwrotne.

Bilety Scoot

Scoot Tigerair to singapurskie tanie lotnicze założone w 2011 roku. Baza linii znajduje się w Singapurze. Realizuje loty do Australii, Chin, Tajlandii, Japonii i na Tajwan. Od 2018 roku Scoot realizuje również loty przesiadkowe z/do Berlina.

Bagaż podręczny i rejestrowany Scoot

W podstawowej taryfie podstawowej jest bagaż podręczny o wymiarach max. 54x38x23 cm oraz wadze do 10 kg.Standardowo jednak przez serwis można zarezerwować bilety również z bagażem rejestrowanym: łączna suma wymiarów nie może przekroczyć 158 cm, waga zaś 20 kg.  

Odprawa Scoot

Odprawa online nie jest obowiązkowa, ale można jej dokonać od 72 godzin przed wylotem. Dostępna jest dla lotów z Singapuru, Perth, Gold Coast, Sydney, Indii, Seulu, Japonii i Berlina. Strona do oprawy online: Scoot / Online Check in. Odprawić się można również na lotnisku korzystając ze specjalnych kiosków do odprawy.

Zmiana biletu Scoot

Do kilku godzin przed wylotem można dokonać zmiany biletu. Informację o kosztach zmiany otrzymasz kontaktując się z działem pomocy klienta.

Anulacja biletu Scoot

Bilety Scoot są bezzwrotne. Wyjątkiem, które umożliwiają zwrot biletu są m.in. względy medyczne (przewoźnik wymaga wysłanie dokumentów), śmierć pasażera lub członka rodziny, zmiana czasu lotu powyżej 4 godzin lub jego anulowanie).

Bilety Jetstar Asia

Singapurska linia lotnicza Jetstar Asia istnieje od 2004 roku. Obsługuje obecnie około 25 tras w ramach Azji, Australii i Oceanii. Z Jetstar Asia polecisz m.in. na Fidżi, do Japonii, Nowej Zelandii, Australii oraz Tajlandii, Wietnamu, Filipin. 

Bagaż podręczny i rejestrowany Jetstar Asia

W podstawowej taryfie pasażer może zabrać bagaż podręczny o wymiarach max. 56x36x23 cm oraz wadze do 7 kg. Istnieje możliwość zakupienia dodatkowego bagażu rejestrowanego o wadze 15 kg, 20 kg, 25 kg, 30 kg, 35 kg lub 40 kg.

Odprawa Jetstar Asia

Odprawa przez internet na loty nie jest obowiązkowa, można jej jednak dokonać wcześniej na stronie Jetstar / Online Check in. Odprawa przez internet jest dostępna od 28 dni w przypadku lotów w ramach Australii i Nowej Zelandii przy wcześniej zakupionym siedzeniu, bez zakupionego odprawa jest dostępna od 2 dni przed wylotem. Informacje o dostępnej odprawie online znajdziesz tutaj: Jetstar / Check in online rules.

Zmiana biletu Jetstar Asia

Zmiana pasażera nie jest dozwolona. Pasażer za opłatą może dokonać zmiany daty. W zależności od destynacji koszt zmiany może wynosić kilkanaście lub kilkadziesiąt dolarów (w przypadku dokonywania zmiany dział pomocy klienta przeliczy daną kwotę na złotówki).

Anulacja biletu Jetstar Asia

Najniższa taryfa uniemożliwia zwrot biletu. W przypadku chęci anulacji bilet Jetstar Asia bilet jest bezzwrtony. W wyższych taryfach przewoźnik może pobrać opłatę za anulację.

Bilety Thai Lion

Thai Lion Air ma swoją siedzibę w Bangkoku (lotnisko Don Mueang, kod lotniska: DMK). Istnieje od 2013 roku i realizuje loty do prawie 50 miejsc w ramach Azji. Jednymi z popularniejszych połączeń są loty do Chiang Mai, Pattaya, Phuket. Thai Lion realizuje również loty do m.in. Japonii, Singapuru, Indonezji.

Bilety Air Asia możesz zarezerować na Flipo.pl
Bilety Air Asia możesz zarezerować na Flipo.pl, fot. suu amran Unsplash

Bagaż podręczny i rejestrowany Thai Lion

W podstawowej taryfie możesz zakupić bilet z bagażem podręcznym o wymiarach max. 40x30x20 cm i wadze do 7 kg. Bagaż rejestrowany Thai Lion zależy od destynacji i wagi. Podczas kupowania bagażu rejestrowanego określa się jego wagę (od 1 kg), ceny zależne są od destynacji.

Odprawa Thai Lion

Na loty Thai Lion można odprawić się online na stronie: Thai Lion Check in Online,odprawa jest dostępna od 24 godzin przed wylotem. Pasażerowie mogą odprawić się również na lotnisku

Zmiana biletu Thai Lion

Thai Lion zakazuje zmiany pasażera, istnieje jednak możliwość korekty (niepoprawna płeć, literówka). Zmiana daty lotu jest dozwolona za dodatkową opłatą, wysokość zmiany zależy od konkretnej trasy. Informację o ewentualnym zwrocie dostępne są po kontakcie z działem pomocy klienta.

Anulacja biletu Thai Lion

Ogólne zasady mówią, że niewykorzystany bilet jest bezzwrotny. Pasażer może jednak wnioskować o zwrot niewykorzystanych opłat lotniskowych. Ich wysokość zależy od konkretnej trasy. Informację o ewentualnym zwrocie dostępne są po kontakcie z działem pomocy klienta.

Bilety Air Asia

Air Asia to największe tanie linie lotnicze w Azji. Swoją siedzibę mają w Kuala Lumpur. Założona w 1993 roku linia lotnicza obsługuje prawie 90 tras w ramach Brunei, Chin, Indonezji, Kambodży, Laosu, Malezji, Filipin, Tajlandii i Wietnamu.

Bagaż podręczny i rejestrowany Air Asia

W podstawowej taryfie możesz zakupić bilet z bagażem podręcznym: walizka o wymiarach max. 56x36x23 cm oraz mała torebka/plecak o wymiarach max. 40x30x10 cm. Łącza waga obu bagaży podręcznych nie może przekraczać 7 kg. Dodatkowo możesz dokupić bagaż rejestrowany o wadze: 15 kg, 20 kg, 25 kg, 30 kg lub 40 kg. Ceny zależą od destynacji oraz wagi. Maksymalne wymiary bagażu nie mogą 119x119x81 cm.

Odprawa Air Asia

Odprawa dla lotów z Air Asia jest obowiązkowa, wymagane jest wydrukowanie karty pokładowej lub odprawienie się za pomocą aplikacji (po dokonaniu odprawy w aplikacji konieczne jest wydrukowanie karty na lotnisku w specjalnym kiosku). Odprawa online na loty Air Asia dostępna jest od 14 dni do kilku godzin przed planowanym wylotem.

Strona do oprawy online Air Asia: Air Asia / Check in Online.

Zmiana biletu Air Asia

Air Asia umożliwia dokonanie korektę danych pasażera (na przykład w trakcie rezerwacji została podana niepoprawna płeć, data urodzenia, pojawiała się literówka, zmiana pasażera nie jest możliwa), daty lotów oraz ich czasów. Koszty zmiany dostępne są po kontakcie z działem pomocy klienta.

Anulacja biletu Air Asia

Ogólne zasady mówią, że niewykorzystany bilet jest bezzwrotny. Pasażer może jednak wnioskować o zwrot niewykorzystanych opłat lotniskowych. Ich wysokość zależy od konkretnej trasy. Informację o ewentualnym zwrocie dostępne są po kontakcie z działem pomocy klienta.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)
//
To Top