Connect with us
Kilimandżaro, Tanzania

TOP oferty

Loty do Kilimandżaro od 2299 zł

Loty do Kilimandżaro od 2299 zł

Tanzania to kraina pięknej przyrody i niezastąpionej flory i fauny, ale przede wszystkim kawałek prawdziwej Afryki! Jeśli chcesz przeżyć pełne przygód safari w Parku Narodowym Serengeti lub wspiąć się z przewodnikiem po najwyższej górze Afryki – Kilimandżaro, długo się nie zastanawiaj.

Bilety lotnicze – Kilimandżaro 

  • Dostępne terminy: styczeń – październik 2021
  • Bagaż podręczny i rejestrowany 
  • Zmiana terminu – bez opłaty linii (pobierana jest ewentualna różnica w cenie biletu i opłata serwisowa Flipo)

Loty do Kilimandżaro

Kilimandżaro jest najwyższą górą Afryki i jednym z najwyższych samotnych masywów (5895 m n.p.m.)
Kilimandżaro jest najwyższą górą Afryki i jednym z najwyższych samotnych masywów (5895 m n.p.m.), fot. jmarti20 Pixabay

Podróże do Tanzanii – restrykcje 

Ruch międzynarodowy wznowiono wiosną tego roku, zniesiono również dwutygodniowy obowiązek izolacji. Podczas podróży pasażerowie wypełniają formularz rejestracyjny na pokładzie samolotu. Od przyjeżdżających do Tanzanii nie wymaga się posiadania zaświadczenia o negatywnym wyniku testu w kierunku COVID-19, o ile nie wymaga go państwo, z którego podróżny wyrusza do tego kraju. W punktach wjazdu nie obowiązują żadne dodatkowe procedury przesiewowe lub kwestionariusze. Od turystów, ekspatów lub obywateli wyjeżdżających z Tanzanii nie jest wymagany negatywny wynik testu w kierunku COVID-19, o ile linia lotnicza lub państwo wjazdu go nie wymagają.

Obywatele Polski muszą posiadać wizę, aby przekroczyć granicę i przebywać w Tanzanii. Wizę można uzyskać na głównych przejściach granicznych (w tym na lotnisku na Zanzibarze, na lotnisku w Dar es Salaam i na lotnisku Kilimandżaro) oraz przez internet (eservices.immigration.go.tz).


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top