Connect with us
Gdańsk,tanie loty z gdanska

TOP oferty

Przepiękne Trójmiasto, loty do Gdańska

Przepiękne Trójmiasto, loty do Gdańska

Trójmiasto tworzy Gdańsk, Sopot i Gdynia. Każde z tych miast zachwyci Cię w inny sposób. To idealne miejsce na poznawanie historii, odpoczynek i zabawę.

Gdańsk

Gdańsk to miasto z bogatą historią. Centrum może pochwalić się wspaniałymi zabytkami i przepiękną architekturą. Wybierz się na spacer wzdłuż nabrzeża Motławy, zajrzyj na ulicę Mariacką, zrób zdjęcie z fontanną Neptuna i przejdź Zieloną Bramą. Wybierz się na wycieczkę na Westerplatte i odwiedź Europejskie Centrum Solidarności. Plaża w Gdańsku? Obierz kierunek Stogi!

Gdańsk,
Gdańsk, fot. Eduardo C.G. Unsplash

Sopot

Zakopane ma Krupówki, Barcelona deptak La Rambla a Sopot Monciak. Na ulicy Bohaterów Monte Cassino (oficjalna nazwa “Monciaku”) znajdziesz restauracje, bary, kawiarnie, prowadzi również w kierunku promenady nadmorskiej i mola. W Sopocie znajduje się najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim, ma pół kilometra a historia sięga przełom XIX i XX wieku. Po obu stronach mola znajdują się plaże, w pobliżu wytyczone są też ścieżki piesze i rowerowe, które prowadzą do Gdyni lub leżącego na południu Gdańska.

Molo w Sopocie
Molo w Sopocie, fot. Michał Koper Pixabay

Gdynia

Wybierz się na spacer po molo, gdzie zobaczysz zacumowany żaglowiec “Dar Pomorza” będący obecnie muzeum i polski niszczyciel ORP “Błyskawica”. Zarezerwuj trochę czasu na Akwarium Gdyńskie i spójrz na miasto z innej perspektywy w Gdynia Infobox – Obserwatorium Zmian. Gdynia może się poszczycić również plażą, która znajduje się w centrum miasta: Plaża Śródmieście to idealny pomysł na spacer, spotkanie ze znajomymi i odpoczynek.

Babie Doły, Gdynia,
Babie Doły, Gdynia, fot. Dawid Zawiła Unsplash
Port w Gdyni,
Port w Gdyni, fot. Cezary Kukowka Unsplash

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (4 votes)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product