Connect with us
Neckermann, upadek biura podróży

Artykuły

Neckermann Polska złożył wniosek o upadłość

Neckermann Polska złożył wniosek o upadłość

Biuro podróży zawiesiło z dniem dzisiejszym działalność związaną ze sprzedażą produktów turystycznych – wycieczek, wylotów. Na oficjalnej stronie biura Neckermann pojawił się komunikat od prezesa firmy o złożeniu wniosku do urzędu o niewypłacalności. 

Wniosek o upodłość Neckermann Polska
Wniosek o upodłość Neckermann Polska

Pasazer.com powołując się na rzecznika Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Marty Milewskiej informuje, że na wczasach z biurem podróży Neckermann Polska przebywa obecnie 3,6 tysiąca osób.

Po złożeniu wniosku do urzędu będzie możliwe rozpoczęcie procedury ściągnięcia klientów biura do kraju.

W poniedziałek informowaliśmy o:

Źródło zdjęcia tytułowego: Neckermann, fot. Tupungato Shutterstock.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product