Connect with us
Nowy Jork, USA

Artykuły

USA: otwarcie 8 listopada

USA: otwarcie 8 listopada

Stany Zjednoczone ogłosiły otwarcie swoich granic. Ma się to stać 8 listopada 2021 roku. Podróżujący z Europy będą musieli przedstawić zaświadczenie o szczepieniu oraz negatywny wynik testu na koronawirusa. Na jakich zasadach będą podróżować na przykład dzieci?

USA – warunki podróży

Turyści z Europy będą mogli podróżować do USA już od 8 listopada 2021. Stany Zjednoczone przedstawiły warunki, które będą musiały zostać dotrzymane:

  • Wpuszczone zostaną tylko zaszczepione osoby (uznawane są szczepionki Pfizer-BioNTech, Moderna, Johnson & Johnson i AstraZeneca/Oxford, konieczne jest udokumentowanie pełnego cyklu szczepień, od drugiej dawki musi minąć minimalnie 14 dni).
  • Przed podróżą należy wykonać dodatkowo test na koronawirusa – nie wcześniej niż 72 godziny przed (uznawane są testy PCR oraz antygenowe)

USA – warunki podróży dla dzieci

Na jakich zasadach będą mogły podróżować do Stanów Zjednoczonych dzieci?

  • Z obowiązku szczepienia zwolnione są dzieci poniżej 18 roku życia.
  • Konieczne jest przedstawienie negatywnego testu na koronawirusa – w przypadku jeśli podróżuje z zaszczepionymi rodzicami – wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny (PCR lub antygenowy), jeśli zaś samodzielnie lub z opiekunami – wykonanego nie wcześniej niż 24 godziny.

Loty do USA

Loty do Stanów Zjednoczonych


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
Click to comment

Rabaty

Szybkie #HOThity

Wiadomości z podróży i aktualności

1000 zł za problemy z lotem. W ofercie ubezpieczenie od Koala od odwołania i opóźnienia lotu https://t.co/S5j5OtrnpP1 rok temu
Ukraina: ministerstwo odradza podróże i wzywa do powrotu | Jak pomóc? https://t.co/qIZwSNInPE1 rok temu
Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br. https://t.co/HJN66lFIu71 rok temu
Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates https://t.co/CFsDm8lKRv1 rok temu
Expo 2020 w Dubaju: tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu https://t.co/6j0DxzmTbj1 rok temu
Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro https://t.co/On8HUpGnLA1 rok temu
Jak zwiedzić cały świat w jeden dzień? Wybierz się na Expo 2020. Wybraliśmy TOP pawilony https://t.co/VlAoG46skJ1 rok temu
Mikołajki w Polsce i za granicą https://t.co/IgpnfMDpMq1 rok temu
ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory! https://t.co/KSaqSPgAMu1 rok temu
10 nowości w Dubaju – to trzeba zobaczyć! https://t.co/FKeg6psJTw2 lata temu
1 2 3 5

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
//
To Top