Connect with us

Artykuły

Wizz Air: lista wznowionych lotów z Polski

Wizz Air: lista wznowionych lotów z Polski

Tania linia lotnicza przedstawiła listę lotów, które będą wznowione w najbliższych dniach. Po zniesieniu zakazu lotów (z wyjątkami takimi jak loty do Wielkiej Brytanii, Portugalii, Szwecji czy na Ukrainę) linie lotnicze przygotowują zestawienie kierunków, które będą realizować z polskich lotnisk. Ma ich być prawie 60. O które połączenia chodzi?

Wizz Air: lista kierunków

Loty Wizz Air z Gdańska: Alesund, Bergen, Bodo, Paryż Beauvais, Dotrmund, Eindhoven, Reykjavik, Kristiansand, Oslo Gardenmoen, Stavanger, Turku, Tromso, Trondheim, Oslo Torp.

Bilety Wizz Air z Gdańska

Loty Wizz Air z Katowic: Burgas, Kolonia, Katania, Dortmund, Eindhoven, Reykjavik, Palma de Mallorca, Split, Stavanger, Teneryfa, Oslo Torp.

Bilety Wizz Air z Katowic

Loty Wizz Air z Krakowa: Billund, Eindhoven, Rzymu Fumicino, Reyjkavik, Oslo, Turku.

Bilety Wizz Air z Krakowa

Loty Wizz Air z Lublina: Eindhoven.

Bilety Wizz Air z Lublina

Loty Wizz Air z Poznania: Paryż Beauvais, Eindhoven.

Bilety Wizz Air z Poznania

Loty Wizz Air z Olsztyna: Dortmund.

Bilety Wizz Air z Olsztyna

Loty Wizz Air ze Szczecina: Stavanger.

Bilety Wizz Air ze Szczecina

Loty Wizz Air z Warszawy: Alicante, Barcelona. Bergen, Bergamo, Burgas, Bazylea, Budapeszt, Brusela Charleroi, Eindhove, Rzym Fumicino, Reykjavik, Madryt, Split, Teneryfa, Turku, Oslo Torp, Wiedeń.

Bilety Wizz Air z Warszawy

Loty z Wrocławia: Eindhoven, Reykjavik, Oslo Torp.

Bilety Wizz Air z Wrocławia

Wizz Air: nowe bazy

Ostatnie tygodnie dla Wizz Air to czas otwierania nowych baz w Europie i kierunków. W czerwcu ogłosiła m.in. loty do Sztokholmu z Krakowa (zobacz: 13 nowych tras Wizz Air, Sztokholm-Skavsta z Krakowa). Nowe bazy powstały w porcie Mediolan-Malpensa oraz na Cyprze. Linii Wizz Air udało się też przejąć część slotów na lotnisku Londyn-Gatwick.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top