Connect with us
Wizzair,

Artykuły

Wizzair: 15 nowych tras z Warszawy, Krakowa i Gdańska

Wizzair: 15 nowych tras z Warszawy, Krakowa i Gdańska

W sezonie letnim 2020 możemy się cieszyć na nowe połączenia lotnicze węgierskiego przewoźnika z Polski. Jak podaje serwis pasazer.com podczas dzisiejszej konferencji prasowej Wizzair ma ogłosić nowe trasy do Hiszpanii, Włoch czy też Wielkiej Brytanii.

Advertisement

AKTUALIZACJA [3.09.2019] Wizzair podczas konferencji potwierdził 15 nowych tras. Od przyszłego roku pasażerowie mogą cieszyć się na ciekawe kierunki z Krakowa, Warszawy i Gdańska. Poniżej przedstawiamy listę.

Nowe połączenia z Krakowa

Wizzair będzie latać z Krakowa również do Londynu Gatwick, Barcelony, Trondheim, Haugesund (Norwegia), Stavanger, Bergen, Tromso, Mediolanu Malpensa, Werony i Bolonii. 

Kraków Lot bezpośredni Londyn Gatwick Lot bezpośredni Kraków
od 255 Rezerwacja

Nowe połączenia z Warszawy

Wizzair będzie latać z Warszawy również do Bolonii, Madrytu, Turku oraz na Teneryfę. 

Nowe połączenia z Gdańska

Wizzair będzie latać z Gdańska również do włoskiego Bari. To idealne połączenie dla tych, którzy chcieliby zobaczyć region Apulia i tradycyjne kamienne domki trulli.

Po pojawieniu się lotów w systemie rezerwacyjnym będą one dostępne również u nas, na Flipo.pl. Przeczytaj również: Dlaczego Flipo.pl to dobry partner przy rezerwacji biletów lotniczych.

Nowe Airbusy A321neo

Wizzair zbazuje w 2020 roku 4 nowe samoloty. Wśród nich jest też zapowiedziany Airbus A321neo, najbardziej ekonomiczne i największe samoloty w swojej flocie. Na pokładzie Airbus A321neo zmieni się aż 239 pasażerów. Z czasem w Polsce będzie zbazowanych nawet 6 A321neo.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Click to comment
//
To Top