Connect with us
Lotnisko.

Artykuły

Zakaz lotów krajowych do 31 maja, międzynarodowych do 16 czerwca

Zakaz lotów krajowych do 31 maja, międzynarodowych do 16 czerwca

Serwis pasazer.com informuje o przedłużeniu terminu zakazu lotów w Polsce. Na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów zakaz lotów krajowych obowiązuje do 31 maja, międzynarodowych – do 16 czerwca (oryginalnie zakaz miał obowiązywać do 6 czerwca, został przedłużony (aktualizacja: 8.06).

Przedłużenie zakazu lotów w Polsce

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie jest jednym z najważniejszych temató ostatnich tygodni. Jej rozwój wpływa na m.in. decyzje związane z ruchem lotniczym. Ostatnie przedłużenie zakazu lotów cywilnych miało obowiązywać do 23 maja, zakaz został przedłużony.

Zakaz lotów krajowych obowiązuje do 31 maja, międzynarodowych – do 16 czerwca br.

„Z uwagi na obowiązywanie w Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, konieczne jest przedłużenie okresu obowiązywania zakazów w ruchu lotniczym na kolejne 14 dni w odniesieniu do lotów międzynarodowych oraz na kolejne 8 dni w odniesieniu lotów krajowych” – ocena Skutów Regulacji projektu.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top