Connect with us
Samolot Air Asia, tanie bilety na flipo.pl

Artykuły

Air Asia: Australia z Pragi jest pewna, w planie więcej lotów do Europy

Air Asia: Australia z Pragi jest pewna, w planie więcej lotów do Europy

Brytyjski dziennik Daily Mail informuje o planach taniego przewoźnika Air Asia – do końca roku planuje otworzyć połączenie między Pragą a Australią. Firma Air Asia X, która należy do malezyjska Air Asia, specjalizuje się w lotach długodystansowych, będzie realizować loty między Europą a Australią.

Jak podaje dziennik – pierwsze loty zaplanowane są na drugą połowę roku 2020. Do Australii będzie się latać z przesiadką w Bangkoku. Prócz lotów z Pragi przewoźnik Air Asia jest zainteresowany otwarciem lotów z Wiednia, Barcelony i Londynu.

Air Asia w przyszłym roku planuje otworzyć bezpośrednie połączenie z Pragi do Kuala Lumpur.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top