Connect with us

Artykuły

Bilety na Expo w Dubaju możesz mieć za darmo. Sprawdź w jaki sposób!

Bilety na Expo w Dubaju możesz mieć za darmo. Sprawdź w jaki sposób!

EXPO 2020 Dubai rozpoczęło się 1 października. Do teraz wystawę odwiedziło ponad 2 miliony osób. Wydarzenie jest pierwszym tego typu w Azji. Zastanawiasz się w jaki sposób możesz odwiedzić EXPO w Dubaju za darmo? Czytaj dalej!

3 rodzaje biletów na Expo 2020 Dubai

  • bilet jednodniowy za 24 euro 
  • bilet wielodniowy z nielimitowanym wejściem przez 30 kolejnych dni za 45 euro 
  • wstęp sezonowy z nielimitowanym wstępem na pół roku Expo 2020 Dubai za 120 euro
Expo 2020 Dubai
Expo 2020 Dubai

Bilety obejmują wstęp do wszystkich pawilonów, wydarzeń, urozmaicony i ciągle zmieniający się program rozrywkowy z maksymalnie 60 wydarzeniami na żywo każdego dnia, od światowej klasy muzyki, tańca i sztuki po ekscytujące wykłady i święta narodowe.

Dzieci poniżej 18 roku życia i studenci posiadający ważną legitymację studencką z dowolnej instytucji akademickiej na świecie będą mieli bezpłatny wstęp, podobnie jak osoby w wieku 60 lat i starsze. Osoby o specjalnych potrzebach otrzymają darmowe bilety, a ich osoba towarzysząca otrzyma 50% zniżkę.

Godziny otwarcia EXPO

Sobota – środa: 10:00- 0:00

Czwartek – piątek: 10:00 – 02:00

Leć z Flipo i odbierz darmowy bilet na EXPO

Bilet na Expo 2020 można kupić we własnym zakresie, ale dużo prościej jest kupując bilet lub wakacje w Dubaju przez Flipo. Jak to zrobić? Można to zrobić na kilka sposobów:

Kup bilet Emirates

To proste, kup bilet Emirates przez Flipo i leć do Dubaju w dowolnym czasie od 1 października 2021 do 31 marca 2022, dzięki czemu otrzymasz darmowy bilet na Expo. Po uzupełnieniu danych na TEJ stronie otrzymasz darmowy BILET JEDNODNIOWY na Expo 2020. Pasażerowi przysługuje bilet na EXPO nie tylko na bilety do Dubaju, ale także jeśli leci z przesiadką w Dubaju, która trwa minimum 6 godzin.

Numer biletu i kod rezerwacji (kod rezerwacji do komunikacji z linią lotniczą) znajdują się na e-bilecie, który jest wysyłany po zakupieniu lotów.

Kup bilet flydubai

Również bardzo proste – kup bilet flydubai przez Flipo i leć do Dubaju w okresie od 1 października 2021 do 31 marca 2022. Aby odebrać bilet jednodniowy, wpisz swoje dane na TEJ STRONIE, a bilety zostaną wysłane do Ciebie e-mail.

Kup bilet Etihad

Otrzymasz również jednodniowy bilet na Expo 2020, jeśli kupisz bilet do Dubaju liniami Etihad Airways. Masz prawo do transferu w Abu Dhabi (musi to zająć co najmniej 24 godziny). W przeciwnym razie postępujesz podobnie jak powyżej, po zakupie biletu wystarczy wypełnić informacje na TEJ STRONIE. Bilety będą dostępne od 30 września. 

Ponadto Etihad Airways oferuje pasażerom możliwość bezpłatnego skorzystania z transferu lotniskowego. Możesz wsiąść do autobusu do Dubaju lub Al Ain w Abu Zabi. Wystarczy wpisać daty z zakupionego biletu i skorzystać z tej wspaniałej usługi za darmo.

Aby wziąć udział w EXPO 2020 wymagane jest potwierdzenie o szczepieniu lub negatywny test PCR

Organizator tegorocznej Expo 2020 w Dubaju zapowiedział, że wstęp na światowe targi dla zwiedzających w wieku powyżej 18 lat będzie możliwy dla tych, którzy przeszli pełne szczepienie lub mają negatywne testy na COVID (nie starsze niż 72 godziny).

Dubaj, który był otwarty dla zagranicznych gości w lipcu 2020 r., wymaga od większości zagranicznych odwiedzających przedłożenie negatywnego testu na COVID-19 przed wjazdem do kraju.

Jakie szczepionki są uznawane przez organizatora? Te zatwierdzone przez WHO: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Johnson. Jednak na targi można dostać się bez szczepień, o czym wspomnieliśmy wyżej – dzięki testowi PCR. 

Czy wiesz, że Emiraty zaszczepiły już ponad 92% swojej populacji? To najwięcej ze wszystkich krajów na świecie.

EXPO 2020 rusza 1 października i potrwa pół roku 

Expo 2020 Dubai otworzy dla publiczności swoje wspaniałe bramy 1 października 2021 roku w Dubaju. Wydarzenie miało mieć miejsce rok wcześniej, ze względu na pandemię zostało opóźnione.

Tematem przewodnim jest „Łączenie umysłów, tworzenie przyszłości” z ogromnym naciskiem na znaczenie zrównoważonych rozwiązań obecnej globalnej fali problemów środowiskowych. I z propozycją współpracy międzykulturowej. Zgodnie z filozofią Expo 2020, Dubaj powinien być środkiem do przezwyciężenia problemów świata i przejścia do kolejnej fazy istnienia, w której technologia, zrównoważony rozwój i dziedzictwo kulturowe są nieodłącznymi składnikami zdrowej całości.

Wydarzenie podzielone jest na podtematy Możliwości, Mobilność i Zrównoważony Rozwój jako kluczowe czynniki napędzające przyszłość globalnego postępu.

Dubaj – bilety lotnicze

Loty do Dubaju

Expo 2020 Dubai
Expo 2020 Dubai

Źródło informacji i zdjęć: https://www.expo2020dubai.com/


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (14 votes)
//
To Top