Connect with us
moskwa rosja

Artykuły

E-wiza do Rosji dla Polaków od 2021 roku

E-wiza do Rosji dla Polaków od 2021 roku

Planując podróż do Rosji trzeba pamiętać o wyrobieniu wizy (więcej: Wiza do Rosji – ile kosztuje? Jak ją załatwić i gdzie?). Darmowe e-wizy można otrzymać wybierając się do Sankt Petersburgu i Obwodu Kaliningradzkiego. Od początku 2021 roku Rosja wprowadzi nowe przepisy dzięki którym Polacy i obywatele 51 innych państw będą mogli uzyskać e-wizę online do całej Republiki Rosyjskiej.

E-wiza do Rosji od 2021 roku

Nowe przepisy umożliwią składanie wniosków o wizę elektroniczną przez internet już na początku 2021 roku. Cały proces ma być prosty i bezproblemowy.

E-wiza do Rosji ma kosztować  40 USD (z opłaty zwolnione są dzieci poniżej 6. roku życia). Pobyt w Rosji będzie mógł wynosić maksymalnie 16 dni.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top