Connect with us
Przedstawienie La Perle w Dubaju

Artykuły

Leć do Dubaju z Emirates i uzyskaj bezpłatny wstęp na pokaz akrobatyczny La Perle

Leć do Dubaju z Emirates i uzyskaj bezpłatny wstęp na pokaz akrobatyczny La Perle

Zobacz na własne oczy La Perle – show numer jeden w Dubaju! Niezwykły spektakl teatru wodnego, którego aktorzy “przeczą prawom grawitacji” mógł powstać tylko w wyjątkowej scenerii z nowoczesnym sprzętem w Dubaju. Bilety ba La Perle szybko się wyprzedają, jest o nie duże zainteresowanie. Linia lotnicza przygotowała jednak miłą niespodziankę – do biletu lotniczego zakupionego do 8 września da bezpłatną wejściówkę na pokaz La Perle (lot tam oraz powrotny musi być zrealizowany do końca września).

La Perle to artystyczne i akrobatyczne laboratorium przyszłości

La Perle tworzy wyjątkowe wrażenia dla każdego widza, gdyż scenerię może oglądać na raz 1300 osób, miejsca znajdują się w 14 rzędach. Ich rozmieszczenie nie jest przypadkowe – dzięki swojemu specyficznemu połączeniu każdy z widzów nie musi się martwić, że “coś przegapi”.

Przedstawienie La Perle

Sceneria teatru znajdującego się w Al Habtoor City jest zbudowana wokół dużego basenu, który oferuje kilka dynamicznych funkcji wodnych. Część basenu jest również pokryta specjalną podłogą, która umożliwia natychmiastowe jego napełnianie lub opróżnianie.

Widok światowych akrobatów nurkujących z wysokości 25 m i „przelatujących” wokół punktu widokowego na specjalnych linach z prędkością do 15 km/h – to widok, który zapamiętasz na długo.

Przedstawienie La Perle w Dubaju to prawdziwy hit
Przedstawienie La Perle w Dubaju to prawdziwy hit

Główną rolę podczas pokazu odgrywa woda, dokładnie 2,7 miliona litrów. Jako widz obserwujesz ze zdumieniem, jak scena zmienia się z mokrej na suchą w ciągu kilku sekund. To wizualne i emocjonalne przeżycie, które według pomysłodawcy spektaklu „rozpala serce i duszę każdego z widzów i zmusza do siedzenia na krawędzi krzeseł”.

Przedstawienie La Perle, Dubaj
Przedstawienie La Perle, Dubaj

Spektakularna produkcja nazywana jest również „artystycznym i akrobatycznym laboratorium przyszłości”, łącząc najlepsze wykonanie artystyczne, kreatywne obrazy i genialną technologię.

Zasady otrzymania biletu na La Perle

  • Zakup biletu w klasie ekonomicznej o wartości od 479 €. 
  • Albo zakup biletu w klasie biznes o wartości od 2199 €.
  • Oferta specjalna dotyczy wszystkich klas lotów powrotnych do Dubaju liniami Emirates, nie dotyczy biletów w jedną stronę ani międzylądowania w Dubaju.
  • Bilet otrzymasz automatycznie przy zakupie biletu.
  • Bilet jest dostępny na loty do 30 września, ale bilet należy kupić do 8 września.

Kiedy odbywa się La Perle?

La Perle odbywa się dwa razy w nocy, pięć dni w tygodniu. Spektakle odbywają się od wtorku do piątku o 19:00 i 21:30 oraz w sobotę o 16:00 i 19:00. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz KALENDARZ AKTUALNYCH WYDARZEŃ.

Loty do Dubaju z Emirates


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top