Connect with us
DUBAI, FEBRUARY 03 2021: General view of Al Wasl projections at Expo 2020 Dubai (Photo by Aitor Alcalde/Expo 2020 Dubai)

Artykuły

Zrównoważony rozwój, mobilność, możliwości. Expo 2020 Dubai rozpocznie się w październiku i potrwa do marca 2022!

Zrównoważony rozwój, mobilność, możliwości. Expo 2020 Dubai rozpocznie się w październiku i potrwa do marca 2022!

Expo 2020 Dubai to wydarzenie, na które czekają miliony osób na całym świecie. Niech jednak nie zmyli Cię pojawiający się w nazwie rok 2020, nie chodzi o swego rodzaju podróż w czasie (chociaż w przypadku Dubaju można spodziewać się wszystkiego). Expo 2020 Dubai zostało przesunięte na tegoroczną jesień – wielkie otwarcie zaplanowane jest na 1 października 2021, wystawa potrwa do 31 marca 2022.

Jak będzie wyglądać Expo 2020 Dubai?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy istnieje pułap dla megalomanii w Dubaju? Jeśli również lubisz innowacyjne decyzje tego miasta, całkiem możliwe, że czeka Cię przyjemne zaskoczenie. Pierwsza światowa wystawa regionu Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji to wielkie spotkania, konferencje, prezentacje niesamowitych innowacji ze świata techniki, architektury i innych dziedzin oraz długo oczekiwane obchody 50. rocznicy powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W Expo 2020 Dubai weźmie udział prawie 200 krajów.

Największe globalne spotkanie w historii

Przez 6 miesięcy uczestnicy targów będą mogli każdego dnia zapoznać się ze światowymi nowościami, różnego rodzaju ciekawostkami, przeżyć spektakularne wydarzenia kulturalne i posmakować “wynalazków” światowej klasy gastronomii. Przesłanie wydarzenia Expo 2020 Dubai jest również takie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Odwiedzający wystawę będą mieli szansę przekonać się o tym na własnej skórze.

Terra – “zrównoważony” zwiastun

Pawilon Zrównoważonego Rozwoju (The Sustainability Pavilion) nazywa się Terra i jest wyjątkowy ze względu na to, że został otwarty przed Expo 2020 w Dubaju. Powstał z koncepcji relacji między człowiekiem a naturą, z naciskiem na popularyzację zrównoważonego życia.

Ważna informacja: bilety na Expo 2020 Dubai będą dostępne w ciągu kilku miesięcy, ekskluzywnie będzie je można zarezerwować również poprzez Flipo.

Warunki podróży do Dubaju

Tanie loty do Dubaju

Loty do Dubaju

Źródło: https://www.expo2020dubai.com/


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
Click to comment

Rabaty

Szybkie #HOThity

Wiadomości z podróży i aktualności

1000 zł za problemy z lotem. W ofercie ubezpieczenie od Koala od odwołania i opóźnienia lotu https://t.co/S5j5OtrnpP1 rok temu
Ukraina: ministerstwo odradza podróże i wzywa do powrotu | Jak pomóc? https://t.co/qIZwSNInPE1 rok temu
Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br. https://t.co/HJN66lFIu71 rok temu
Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates https://t.co/CFsDm8lKRv1 rok temu
Expo 2020 w Dubaju: tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu https://t.co/6j0DxzmTbj1 rok temu
Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro https://t.co/On8HUpGnLA1 rok temu
Jak zwiedzić cały świat w jeden dzień? Wybierz się na Expo 2020. Wybraliśmy TOP pawilony https://t.co/VlAoG46skJ1 rok temu
Mikołajki w Polsce i za granicą https://t.co/IgpnfMDpMq1 rok temu
ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory! https://t.co/KSaqSPgAMu1 rok temu
10 nowości w Dubaju – to trzeba zobaczyć! https://t.co/FKeg6psJTw2 lata temu
1 2 3 5

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
//
To Top