Connect with us
Dubrownik, Chorwacja

TOP oferty

Loty do Chorwacji: od 319 zł Dubrownik, Zagrzeb, Rijeka i Split

Loty do Chorwacji: od 319 zł Dubrownik, Zagrzeb, Rijeka i Split

W aktualnej Wielkiej styczniowej wyprzedaży biletów LOT możesz zarezerować bilety do europejskich, azjatyckich i amerykańskich destynacji. Ceny zaczynają się od 199 zł w dwie strony.

Chorwacja to kierunek, który najpopularniejszy jest latem, ale poza sezonem nie brakuje mu uroku. Nadmorskie miejscowości pustoszeją, w lokalnych restauracjach można poczuć autentyczny klimat.

Narodowy przewoźnik PLL LOT realizuje bezpośrednie połączenia lotnicze do Chorwacji do: Dubrownika (z Krakowa i Warszawy), Zagrzebia (z Warszawy), Splitu (z Warszawy) i Rijeki (z Warszawy). Zarezerwuj tanie loty do Chorwacji już od 319 zł w dwie strony.

Styczniowa promocja LOT potrwa do 21.01.2020, najlepsze połączenia i terminy są szybko rezerwowane.

Loty do Chorwacji – rezerwuj od 319 zł

Dubrownik, Chorwacja
Dubrownik, fot. Spencer Davis Unsplash

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top