Connect with us
Golden Gate, San Francisco USA

Artykuły

LOT poleci do SAN FRANCISCO

LOT poleci do SAN FRANCISCO

“Tajemnicza” nowa destynacja narodowego przewoźnika jest już znana. PLL LOT od sierpnia 2020 będzie latać do San Francisco. Jak podaje pasazer.com będzie to dziewiąte połączenie LOT do Stanów Zjednoczonych.

LOT będzie realizował cztery loty tygodniowo do San Francisco na pokładzie nowoczesnych Boeing 787 Dreamliner. Lot będzie trwał około 12 godzin. Jest to tym samym najdłuższa trasa w siatce PLL LOT.

Planowany rozkład lotów do San Francisco

Podane czasy lotów są czasami lokalnymi.

LO33 Warszawa 11:35 – 14:30 San Francisco (1—5–)

LO36 San Francisco 16:25 – 13:00+1 Warszawa (1—5–)

LO37 Warszawa 17:20 – 20:15 San Francisco (–3–6-)

LO38 San Francisco 22:10 – 18:45 San Francisco (–3–6-)

Dlaczego San Francisco?

– San Francisco znajdowało się na liście naszych nowych kierunków już od dłuższego czasu, ale nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się ogłosić to połączenie właśnie teraz. 30 września Polska oficjalnie dołączyła do programu ruchu bezwizowego, dzięki czemu już wkrótce amerykańskie wizy dla Polaków przejdą do historii. Jestem dumny, że nasza kampania „Bez Wiz do USA”, którą prowadziliśmy od 2018 roku przyczyniła się do tego sukcesu. Wierzymy, że teraz Polacy tym chętniej zdecydują się na podróż do USA zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. A jest w czym wybierać – od dzisiaj razem z nowym połączeniem do San Francisco LOT oferuje już 11 bezpośrednich połączeń do Stanów Zjednoczonych – zarówno z Polski jak i z Węgier. – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u, źródło cytatu: pasazer.com.

Legendarny tramwaj w San Francisco, USA
Legendarny tramwaj w San Francisco, fot. Lunamarina Dreamstime.com

20-ste długodystansowe połączenie LOT-u

Lot do San Francisco będzie dwudziestym połączeniem długodystansowym narodowego przewoźnika. Realizuje on już loty do Nowego Jorku, Los Angeles, Miami, Toronto, Tokio, Seulu, Pekinu, Singapuru, Delhi, Kolombo. 

Click to comment

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
To Top