Connect with us

Artykuły

Qatar Airways planuje 1 lipca wznowić loty do Warszawy

Qatar Airways planuje 1 lipca wznowić loty do Warszawy

Serwis pasazer.com informuje, że katarska linia lotnicza planuje wznowić loty z Doha do Warszawy od 1 lipca br. Na podstawie informacji w systemie rezerwacyjnych na początku chodziłoby o 4 połączenia w ciągu tygodnia.

Qatar Airways: loty z Polski

Rejs QR260 wyleci z Warszawy do Dohy w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Pasażerowie polecą Airbusami A320.

Od końca maja Qatar Airways wprowadził specjalne obostrzenia dotyczące podróży. Personel pokładowy Qatar Airways w pełnym kombinezonie ochronnym – to tylko jedna ze zmian. W trakcie lotu pasażerowie zobowiązani są do m.in. noszenia maseczek.

Przesiadka w Doha

Lotniska przygotowują się na nową rzeczywistość i wprowadzają zasady bezpieczeństwa, które mają zmniejszyć ryzyko zakażenia nowym koronawirusem. W trakcie przesiadki na lotnisku Hamad w Katarze pasażerów czeka wiele nowości: inteligentne roboty dezynfekujące i kaski mierzące temperaturę. Lotnisko Hamad zainwestowało w specjalną technologię opartą na podczerwieni i termowizji, dzięki której z bezpiecznej odległości będzie można wykryć osoby, które mogą być chore.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top