Connect with us

Artykuły

Wirtualne podróże pociągiem

Wirtualne podróże pociągiem

Sri Lanka, Szwajcaria lub Norwegia? Włącz tryb pełnoekranowy, podgłośnij dźwięk, usiądź wygodnie i weź udział w niezapomnianej podróży. Bez wychodzenia z domu możesz poczuć się jak podczas podróży pociągiem poprzez malownicze pola i dżunglę, doliny i tunele. 

Przygotowany do drogi? Nie musisz się obawiać, konduktor nie będzie sprawdzał tym razem biletu!

Bernina Express, Szwajcaria

Bernina Express to podróż po Alpach Szwajcarskich z malowniczym widokiem na zielone doliny i ośnieżone góry. Dzięki temu filmowi możesz śledzić drogę z alpejskiego miasteczka St. Moritz do Tirany we Włoszech.

Noto, Japonia

Unikalna wycieczka z Anamiz (prefektura Ishikawa) do Wakura Onsen (miejsca znanego szczególnie z gorących źródeł) w Japonii została nagrana jako  40 minutowy film. Podczas jego oglądania zobaczysz miasto i przepiękną przyrodę – możesz cieszyć się drzewami, górami, domami, drogami i budynkami.

Belgrad – Bar, Serbia

Dzięki temu filmowi przeżyjesz podróż z Belgradu do Czarnogóry. Możesz podziwiać zmiany wysokości i malownicze tło. Przekroczysz 254 tunele i 435 mostów.

The Flåm, Norwegia

Jedną z najpiękniejszych tras pociągów na świecie jest ta, która rozciąga się nad fiordami w norweskim mieście Bergen. Stroma linia kolejowa prowadzi pasażerów przez tunele, zielone góry i pieniste wodospady. Film został nakręcony podczas deszczowego i słonecznego dnia, więc podróż z Flam – wioski na południowym zachodzie kraju do Myrdal w części Aurlandu, pokazuje się w pełnej krasie.

Royal Gorge Route, USA

Pociąg jeździ od 1999 roku i przewozi pasażerów przez czarujący Royal Gorge Canyon w Kolorado. 

Badully – Nanu Oya, Sri Lanka

Podróżując po Azji warto wybrać się na wycieczkę pociągiem. Zobacz te najlepsze trasy kolejowe w Azji – przygotowaliśmy ich zestawienie. Wirtualnie możesz wziąć udział w podróży egzotyczną krainą z Badully do Nanu Oya.

Wengernalp, Szwajcaria

Nowoczesna linia elektryczna Wengernalp prowadzi z miejscowości Lauterbrunnen, położonej w dolinie z kamiennymi klifami i wodospadami na wycieczkę na przełęcz Kleine Scheidegg. Podczas wirtualnej szwajcarskiej przygody “przejedziesz” przez lasy sosnowe, które wznoszą się aż do lazurowego nieba, malownicze wioski, głębokie doliny i zaśnieżone góry.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)
//
To Top