Connect with us
Balony w Kapadocji,

Artykuły

Wiza do Turcji: od 2.03.2020 do Turcji bez wiz

Wiza do Turcji: od 2.03.2020 do Turcji bez wiz

Polacy podróżujący do Turcji zobowiązani są do posiadania ważnego paszportu. Od 2 marca 2020 Polacy nie potrzebują wizy do Trucji.

AKTUALIZACJA 20.02.2020: Bez wizy do Trucji

Jak podaje serwis pasazer.com Polacy (oraz obywatele Austrii, Belgii, Niderlandów i Wielkiej Brytanii) będą mogli podróżować do TRUCJI BEZ WIZY od 2.03.2020. Polacy udający się do Trucji na mniej niż 90 dni nie potrzebują wizy od 2 marca 2020.

Do 2.3.2020 osoby wybierające się do Trucji muszą posiadać ważną wizę (e-wiza do Turcji dostępna jest na stronie: https://www.evisa.gov.tr/pl/ (kosztuje 35 dolarów).

Loty do Turcji

Tanie loty do Stambułu

Bezpośrednie loty do Stambułu realizowane są z Warszawy przez PLL LOT oraz Turkish Airlines. Tanie bilety do Turcji można kupić również z Berlina (Turkish Airlines i Pegasus).

Loty wewnątrz Trucji realizowane są przez Turkish Airlines. Dzięki temu możesz zaplanować ciekawą podróż i zobaczyć magiczną Kapadocję. Tanie bilety zarezerwujesz na Flipo.pl.

Hagia Sofia, Stambuł
Hagia Sofia w Stambule, fot. Mehmet Cetin Shutterstock


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
4.7/5 - (6 votes)
//
To Top