Connect with us

Artykuły

Wizz Air w Azji Środkowej – będzie latać do Kirgistanu?

Wizz Air w Azji Środkowej – będzie latać do Kirgistanu?

Węgierska linia lotnicza prowadzi zaawansowane rozmowy z władzami Kirgistanu na temat uruchomienia połączenia do stolicy kraju, Biszkeku z Budapesztu. 

Ekspansja Wizz Air w Azji Środkowej

Kutaisi w Gruzji, Baku w Azerbejdżanie, Nursułtan w Kazachstanie, Abu Zabi w ZEA… Wizz Air w ciągu ostatnich kilku lat rozwija swoją siatkę połączeń nie tylko w Europie, ale też w Azji. Kolejną destynacją, do której chciałby latać Wizz Air jest Kirgistan. Jak podaje serwis BudFlyer przedstawiciele linii prowadzą zaawansowane rozmowy z tamtejszym rządem na temat otwarcia połączenia z Budapesztu do Biszkeku (lub innego miasta w kraju).

Sprawa jeszcze jednak nie jest przesądzona, ale gdyby się to udało połączenie między Budapesztem a Kirgistanem byłoby najdłuższym, które ma przewoźnik w swojej siatce (5 300 km).

Źródło: BudFlyer.blog.hu


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top