Connect with us
Podróż samolotem,

Artykuły

W przypadku Wielkiej Brytanii, Szwecji i Portugalii zakaz lotów przedłużony do 30 czerwca

W przypadku Wielkiej Brytanii, Szwecji i Portugalii zakaz lotów przedłużony do 30 czerwca

Rada Ministrów podjęła w dniu wczorajszym decyzję o wykluczeniu z rozporządzenia pozwalającego na wznowienie lotów Wielkiej Brytanii (i Irlandii Północnej), Szwecji i Portugalii. Do i z tych państw nie będą realizowane loty do/z Polski do końca czerwca.

Otwarcie granic wewnętrznych Polski od 13 czerwca

Polska otworzyła swoje wewnętrzne granice w nocy z 12 na 13 czerwca. Przyjeżdżający z Unii (obywatele Polski jak i cudzoziemcy) nie muszą odbywać kwarantanny czy też przedstawić negatywnego wyniku testu na nowy koronawirus. 

Zakaz lotów do/z Polski obowiązywał do 16 czerwca. Od dzisiaj, 17 czerwca możliwe są loty międzynarodowe (de facto możliwe jest latanie tylko z europejskich miast). Wyjątek stanowi przedłużenie zakazu lotów w przypadku Wielkiej Brytanii (i Irlandii Północnej), Szwecji i Portugalii do końca czerwca br.

Źródło: pasazer.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top