Connect with us
Aruba to idealne miejsce na błogi odpoczynek

Artykuły

Home office jak ze snów. Praca z plaży na Arubie!

Home office jak ze snów. Praca z plaży na Arubie!

Aruba ogłosiła nowy program dla osób zainteresowanych egzotycznym home office. Mogą spędzić go na wyspie nawet 3 miesiące. W projekcie biorą udział hotele, które oferują atrakcyjne miejsca do pracy na odległość.

Home office na Arubie

Pakiet o nazwie One Happy Workation obejmuje wifi, śniadanie, jedzenie i napoje all inclusive oraz dostęp do specjalnych doświadczeń. Klienci mogą wybierać spośród różnych opcji zakwaterowania, od małych do dużych ośrodków hotelowych lub prywatnych willi.

Jednym z uczestników programu jest Broadwalk Boutique Hotel, który przygotował specjalne warunki dla osób, które będą chciały pracować w tym miejscu. Należą do nich biurko na plaży z pięknym widokiem i stół bilardowy pod palmami.

W programie uczestniczą inne hotele, takie jak Courtyard by Marriot Aruba Resort, Divi Dutch Village Beach Resort, Amsterdam Manor i Renaissance Aruba Resort & Casino.

Oferta skierowana jest dla posiadaczy paszportu USA.

Źródło: lonelyplanet


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top