Connect with us
TAP Portugal, klasa biznesowa, fot. TAP

TOP oferty

Cancún w klasie biznes od 4999 zł z Warszawy

Cancún w klasie biznes od 4999 zł z Warszawy

Wygodne fotele, serwis pokładowy, dodatkowy bagaż – podróż w klasie biznesowej nie musi być już odległym marzeniem. W aktualnej promocji TAP Portugal możesz wybrać loty do Cancún w Meksyku od 4999 zł. I to z Warszawy! Wygodna przesiadka, dużo terminów do wyboru (od kwietnia do listopada) – my już zarezerwowaliśmy, a Ty? 

Loty do Cancún w klasie biznesowej 

 • Lot z Warszawy do Cancún, przesiadka w Lizbonie
 • Dostępne terminy: kwiecień – listopad 2021
 • Linia lotnicza: TAP Portugal
 • Średnia cena takiego biletu to około 8-10 tysięcy złotych
 • Promocja przedłużona do 28.01.2021

Cancún w klasie biznesowej

A330neo TAP Portugal, fot. TAP
A330neo TAP Portugal, fot. TAP

Plan podróży do Cancún z TAP

 1. Warszawa – Lizbona w klasie biznesowej na pokładzie samolotu Airbus A320.
 2. Komfortowa przesiadka w Lizbonie (nie musisz martwić się bagażem rejestrowanym, jest on nadany automatycznie do Cancún).
 3. Lizbona – Cancún w klasie biznesowej na pokładzie nowego samolotu Airbus A330neo.
 4. Dowolna ilość dni w Meksyku.
 5. Cancún – Lizbona w klasie biznesowej na pokładzie nowego samolotu Airbus A330neo.
 6. Przesiadka w Lizbonie.
 7. Lizbona – Warszawa  w klasie biznesowej na pokładzie samolotu Airbus A320.

Co jest w cenie biletu w klasie biznesowej do Cancún?

 • Podróż w dwie strony z TAP Portugal.
 • Wstęp do saloników biznesowych.
 • Bagaż rejestrowany 2×32 kg.
 • Specjalne menu.
 • Napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz przekąski podczas lotów.
 • Amenity kit – kosmetyczka.
 • System multimedialny – dostęp do najnowszych filmów, seriali oraz gier.

Dlaczego warto polecieć w klasie biznesowej do Cancún na pokładzie TAP Portugal?

Twoja podróż zaczyna się już na lotnisku – po nadaniu bagażu rejestrowanego (2x32kg) i kontroli bezpieczeństwa możesz udać się do saloniku biznesowego. Pasażerowie klasy biznesowej mogą wejść do samolotu jako jedni z pierwszych. Lot do Lizbony potrwa około 4 godzin – dzięki wygodnemu fotelu i serwisu podróż minie bardzo przyjemnie i szybko.

TAP Portugal klasa biznesowa, fot. TAP
TAP Portugal klasa biznesowa, fot. TAP

Podczas przesiadki w Lizbonie możesz udać się do saloniku biznesowego i przygotować się do dłuższego lotu – czeka Cię ponad 10 godzin. Nie martw się jednak! Wygodne fotele Recaro mogą zmienić się na pełnowymiarowe łóżko. Antyalergiczna poduszka i inne miłe detale takie jak przyjemne oświetlenie powodują, że bez problemu będziesz mógł się wyspać. 

TAP Portugal, klasa biznesowa, fot. TAP
TAP Portugal, klasa biznesowa, fot. TAP

W amenity kit, czyli kosmetyczne znajdziesz to, co przyda się podczas długiego lotu – mały zestaw kosmetyków, szczoteczkę do zębów, czy też przewodnik po Lizbonie.

Kosmetyczka TAP Portugal, fot. TAP
Kosmetyczka TAP Portugal, fot. TAP

Jedzenie w klasie biznesowej TAP Portugal to raj dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej. Tradycyjne portugalskie przysmaki i desery oraz wino. Podczas podróży z pewnością nie zgłodniejesz – oprócz trzydaniowego menu otrzymasz przekąski. Spragniony? Do wyboru będziesz miał napoje bezalkoholowe i alkoholowe. 

Menu TAP Portugal w klasie biznesowej, fot. TAP
Menu TAP Portugal w klasie biznesowej, fot. TAP

Co można robić podczas długiego lotu? Na przykład czytać i oglądać filmy lub seriale. W ofercie TAP jest ponad m.in. 100 filmów. Do wyboru są też różnego rodzaju seriale i radia. Poza tym możesz zagrać w jedną ze 150 gier (również z towarzyszem podróży).

Loty do Cancún a aktualna sytuacja

Obecnie Meksyk nie wymaga od turystów poddania się kwarantannie ani testu na obecność COVID-19 po przyjeździe. Pasażerowie powinni jednak posiadać ważne ubezpieczenie podróżne pokrywające koszty związane z koronawirusem (nie wszystkie ubezpieczenia pokrywają koszty związane z COVID-19 i i tym podobnymi).

Na podstawie informacji od naszych klientów i czytelników w przypadku lotu bez przesiadki w stolicy Meksyku (czyli np. bezpośredniego z Europy) i przedstawieniu zaświadczenia o zakwaterowaniu, podróż miałaby odbyć się bez przeszkód.

Obecnie Meksyk nie wymaga od turystów poddania się kwarantannie ani testu na obecność COVID-19 po przyjeździe. Pasażerowie powinni jednak posiadać ważne ubezpieczenie podróżne pokrywające koszty związane z koronawirusem.

Cancún, Meksyk
Cancún, fot. Gerson Repreza Unsplash

Specjalne znizki dla naszych czytelników

 • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
 • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
 • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

 • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top