Connect with us
Porto, Portugalia

Artykuły

Turystyczne Oscary 2020 rozdane

Turystyczne Oscary 2020 rozdane

Portugalia jest według World Travel Awards po raz czwarty najlepszym kierunkiem turystycznym. Tegoroczne rozdanie nagród miało miejsce wirtualnie. Organizacja wybrała najlepsze linie lotnicze, hotele i firm z branży turystycznej. 

Portugalia między najlepszymi

Portugalia również w tym roku otrzymała ogromną liczbę nominacji i nagród. Oprócz głównej ceny – TOP europejskiich kierunków, na najwyższych miejscach znalazły się również inne miejsca i regiony. Porto wygrało w kategorii najlepszego kierunku na przedłużony weekend, Lizbona zaś jest najlepszym miejscem dla łodzi. Azory zaś stały się najlepszym miejscem docelowym dla miłośników przygód.

“Oscara” zyskał region Algarve – jest to najlepsza europejski kierunek plażowy. TOP egzotyka i wyspa w Europie? Wyspa wiecznej wiosny – Madera.  

Portugalia zajęła łącznie 27 pierwszych miejsc w różnych kategoriach.

Azory Portugalia
Azory, fot. Ferdinand Stöhr Unsplash

Polska a Europejskie Turystyczne Oscary 2020

Pięciogwiazdkowy Hotel InterContinental Warszawa wygrał w trzech kategoriach – jest najlepszym wiodącym hotelem w kraju, biznesowym i konferencyjnym. 

Bydgoszcz znalazła się wśród nominowanych w kategorii wschodzących kierunków turystycznych. Polski akcent w zestawieniu pojawił się również w kategorii najlepszego hotelu dizajnerskiego – DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw.

Bydgoszcz położona jest nad Brdą, nowa trasa lot warszawa - bydgoszcz
Bydgoszcz położona jest nad Brdą, fot. Tomasz Guzowski Shutterstock

Znane są wyniki w ramach Europy, światowe “Najlepsze Kierunki Wyjazdowe” zostaną ogłoszone 27. listopada.

Źródło: bestintravelmagazine.com

Przeczytaj również

Loty do Portugalii

Portugalia – bilety lotnicze


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top