Connect with us
Biały Dom, Waszyngton

Artykuły

Waszyngton: nowe połączenie PLL LOT, loty od 2579 zł

Waszyngton: nowe połączenie PLL LOT, loty od 2579 zł

Narodowy przewoźnik PLL LOT ogłosił nowy kierunek. Od początku czerwca 2020 będzie realizował bezpośrednie połączenia między Warszawą a Waszyngtonem (pasazer.com).

LOT będzie realizował trzt loty tygodniowo do Waszyngtonu na pokładzie nowoczesnych Boeing 787 Dreamliner. Lot będzie trwał około 8 godzin 50 minut.

  • Dostępne terminy: czerwiec – sierpień

Planowany rozkład lotów do Waszyngtonu – stolicy USA

Podane czasy lotów są czasami lokalnymi.

LO39 Warszawa 16:50 – 20:30 Waszyngton (-2–5-7)

LO40 Waszyngton 22:35 – 13:25+1 Warszawa (-2–5-7)

Dlaczego Waszyngton?

Waszyngton jest atrakcyjnym kierunkiem biznesowym i turystycznym. Port lotniczy Waszyngton Dulles, gdzie będzie latał LOT jest również jedną z baz United Airlines, z którym narodowy przewoźnik współpracuje w ramach aliancji Star Alicance.

Kapitol w Waszyngtonie
Kapitol w Waszyngtonie, fot. Heidi Kaden Unsplash

USA bez wiz – czekamy na nowe kierunki?

Od listopada 2019 roku Polacy mogą podróżować do USA bez wiz. Informacje o ESTA do Stanów Zjednoczonych znajdziesz u nas: USA zniosły wizy dla Polaków! Podróże do USA będą jeszcze tańsze! Już od 11 listopada 2019!

W październiku LOT ogłosił nową trasę do San Francisco z Warszawy, we wrześniu do Nowego Jorku z Krakowa. Szybko rozrastający się przewoźnik nie powiedział jednak ostatniego słowa a my ciesyzmy się na nowe trasy do USA.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product