Connect with us

TOP oferty

Poświąteczna wyprzedaż – bilety 64 zł

Poświąteczna wyprzedaż – bilety 64 zł

Zbliża się koniec roku a Ty nie masz jeszcze pomysłu na przyszłoroczne podróże? Może wybierzesz się w lutym na Majorkę i przekonasz się, że nawet zimą jest tam super? Albo w końcu odważysz się lecieć na inny kontynent? Polecamy na przykład Peru i Limę.

A co tak an przykład podróż pociągiem po Azji? Albo piesza wyprawa?

Inspiruj się Lonely Planet i wybierz się do najlepszych miejsc na świecie. Zobacz nasze propozycje tanich lotów: poświąteczna wyprzedaż zaczyna!

Poświąteczna wyprzedaż biletów od 64 zł


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product