Connect with us
Samolot Ryanair,

Artykuły

Ryanair odwołuje loty z/do Włoch (do 8 kwietnia)

Ryanair odwołuje loty z/do Włoch (do 8 kwietnia)

W zeszłym tygodniu ze względu na rosnącą ilość zakażonych koronawirusem osób wiele swoich lotów wstrzymał Wizz Air: Koronawirus: Wizz Air odwołuje loty do/z Włoch. Od wczoraj o podobnym kroku poinformował Ryanair.

Ryanair: które loty do/z Włoch są odwołane

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Ryanair/COVID19:

„Ryanair w związku z wirusem Covid-19 został zmuszony do odwołania do 25% wszystkich włoskich lotów krótkodystansowych na okres trzech tygodni od 17 marca do 8 kwietnia. Wszyscy klienci, których loty zostały anulowane zostali powiadamiani e-mailem i SMS-em i mają możliwość uzyskania zwrotu wpłaconej kwoty albo zmiany daty lub trasy podróży.”

Loty Ryanair do Włoch (11.03.2020)

Aktualizacja 11.03.2020 Ryanair anulował wszystkie loty do/z Włoch do 8 kwietnia 2020. Zakaz lotów dotyczy nie tylko północnych Włoch, ale wszystkich włoskich miast. Ryanair informuje pasażeró drogą mailową oraz SMS-ową o anulacjach i zmianach. Pasażerowie mogą zmienić datę lotu na późniejszą lub wnioskować o zwrot pieniędzy.

Koronawirus we Włoszech

Po Chinach Włochy mają największą liczbę zakażeń koronawirusem. Zanotowano 10 049 przypadków, 631 osób nie przeżyło. 724 osób wyzdrowiało.

Mapa rozwoju koronawirusa

Kupiłeś bilet do Włoch na marzec lub kwiecień na Flipo.pl?

Chcesz dowiedzieć się, czy możesz bezpłatnie zmienić swoją rezerwację lub uzyskać zwrot? Skontaktuj się z nami.

W przypadku niejasności możesz skontaktować się z nami telefonicznie, napisać maila czy dać znać na WhatsApp. 


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top