Connect with us
Wizzair,

TOP oferty

Koronawirus: Wizz Air odwołuje loty do/z Włoch

Koronawirus: Wizz Air odwołuje loty do/z Włoch

Jak podaje nieoficjalnie serwis fly4free – Wizz Air odwołuje loty do/z Włoch. Z systemu rezerwacyjnego stoponiowo znikają loty do/z Włoch w wybranych datach od marca do kwietnia.

Anulowane loty do/z Włoch z Wizz Air

Decyzja o wstrzymaniu lotów do/z Włoch może być spowodowana tym, że kilka dni temu na pokładzie taniego przewoźnika podróżować pasażer zarażony koronawirusem. W systemie nie można dokonać rezerwacji na wiele lotów w marcu i kwietniu.

Status swoich lotów do/z Włoch można sprawdzić logując się do rezerwacji na stronie wizzair.com.

Przykład odwołanego lotu Wizz Air do/z Mediolanu

W przypadku anulacji/zmiany/przesunięcia lotu o kilka dni linia lotnicza powinna zaproponować bezpłatną możliwość zmiany lub zwrot kosztów biletu. Jeśli masz bilet do/z Włoch w najbliższym czasie, sprawdź status swojej rezerwacji na stronie linii lotniczych: wizzair.com.

Serwis fly4free podaje informację, że Wizz Air odowołał ponad 80 lotów z Polski do Włoch. Przykładowo od 11 do 25 marca nie jest realizowane żadne połączenie między Warszawą a Bolonią. W wielu przypadkach liczba lotów uległa zmiejszeniu, np. z 7 do 2 na trasie z Warszawy do Mediolanu – Bergamo.

Koronawirus we Włoszech

Po Chinach Włochy mają największą liczbę zakażeń koronawirusem. Zanotowano 655 przypadków, 17 osób nie przeżyło.

Mapa rozwoju koronawirusa
Mapa rozwoju koronawirusa


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top