Connect with us

TOP oferty

Szalona Środa LOT-u: Toronto, Pekin i Tokio

Szalona Środa LOT-u: Toronto, Pekin i Tokio

Z dzisiejszej Szalonej Środy PLL LOT wybraliśmy najciekawsze oferty lotów. Bezpośrednio z Warszawy możesz polecieć do Toronto, Pekinu lub Tokio. Ceny już od 2029 zł. W cenie jest bagaż rejestrowany. Lot na pokładzie Dreamlinera.

Ceny aktualne są tylko dzisiaj do końca dnia!

Toronto z Warszawy od 2029 zł

Warszawa – Toronto – Warszawa ZAREZERWUJESZ od 2029 zł

Terminy: sierpień – listopad

Kanada zachwyca swoją przyrodą. Nie ma się czemu dziwić – znajdziesz tu najpiękniejsze parki narodowe z bogatą fauną i florą. W Kanadzie znajdziesz góry sięgające nieba, lodowce, tajemnicze lasy deszczowe i odosobnione plaże.

Panorama Toronto, CN Tower
Panorama Toronto, CN Tower, fot. Chrisstanley Dreamstime.com

Pekin z Warszawy od 2039 zł

Warszawa – Pekin – Warszawa ZAREZERWUJESZ od 2039 zł

Terminy: maj – czerwiec

Zobacz na własne oczy Zakazane Miasto, Plac Niebiańskiego Spokoju i liczne świątynie, które mają niezapomnianą atmosferę. Szukasz pomysłów na Pekin? Zapraszamy do naszego artykułu o Pekinie.

Zakazane Miasto w Pekinie
Zakazane Miasto w Pekinie, fot. Prasit Rodphan Dreamstime.com

Tokio z Warszawy od 2339 zł

Warszawa – Tokio – Warszawa ZAREZERWUJESZ od 2339 zł

Terminy: kwiecień – czerwiec

Sushi, zupa ramen i egzotyczne desery. Kuchnia japońska Cię zachwyci i pobudzi Twoje kubki smakowe. Wybierz się na tradycyjne karaoke, spójrz na miasto z Tokyo Skytree. Wybierz się do Tokio – miasta kontrastów, gdzie historyczne drewniane budynki i świątynie sąsiadują z nowoczesnymi wieżowcami, gdzie technologia miesza się z tradycją.

Tokio
Tokio, fot. Tawatchai Prakobkit | Dreamstime.com

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (3 votes)
//
To Top