Connect with us
Ain Dubai, fot. XSLT STUDIO Shutterstock

Artykuły

Wejście na Ain Dubai w cenie biletu Emirates do Dubaju

Wejście na Ain Dubai w cenie biletu Emirates do Dubaju

Linie Emirates mają kolejną ciekawą atrakcję związaną z lotami do Dubaju. W związku z wystawą EXPO 2020 Dubai tym razem linia lotnicza przyniosła bezpłatny wstęp do nowo otwartej atrakcji – AIN DUBAI. Wystarczy, że pokażesz swoją kartę pokładową. Linie Emirates będą co miesiąc przedstawiać wyjątkową ofertę na niektóre z największych atrakcji miasta, śledź nas i dowiedz się o wszystkich zniżkach i bezpłatnych wstępach.

Najwyższe koło widokowe na świecie

Ma wysokość 250 metrów i otworzyli je 21 października br. Mowa o najwyższym kole widokowym na świecie, które znajduje się w Dubaju. Ain Dubai jest o 42,5 metra wyższe niż ten znajdujący się w Las Vegas High Roller. Zaoferuje pasażerom naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Dubaj, przejażdżka trwa 38 minut.

Koło widokowe w Dubaju, fot. Creative Family Shutterstock
Koło widokowe w Dubaju, fot. Creative Family Shutterstock

Zniżki na atrakcje w Dubaju

Kolacja na świeżym powietrzu w jednych z najlepszych restauracji w mieście, super rozrywka w światowej klasy parkach rozrywki, relaks w spa i ekscytujące występy artystyczne. Oprócz darmowego wstępu do AIN DUBAI, My Emirates Pass zapewni Ci również szereg ciekawych zniżek:

  • 20-25% zniżki na wybrane spa i wellness
  • 20-25% zniżki na golf, jazdy na nartach, do kina i na przedstawienia w teatrze
  • 20-25% zniżki w wybranych restauracjach
  • 15% zniżki w wybranych sklepach
  • Pełna oferta zniżek z My Emirates Pass tutaj.

Warunki

Oferta dotyczy biletów Emirates (w klasie ekonomicznej i biznes) do Dubaju zakupionych od 31 października do 15 listopada 2021 na loty w terminach od 1 listopada 2021 do 28 lutego 2022.

Warto przeczytać

Loty Emirates z Warszawy

Loty do Dubaju z Emirates


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top