Connect with us
Azory,

Artykuły

Podróż na Maderę i Azory – wypełnij formularz

Podróż na Maderę i Azory – wypełnij formularz

Planując podróż na portugalskie wyspy: Maderę lub Azory pamiętaj o wypełnieniu specjalnych dokumentów. Konieczne jest przedstawienie negatywnego wyniku testu lub dokonanie do po przylocie.

Madera – formularz

Madeira Traveler Registration – rejestracji należy dokonać przed podróżą na stronie madeirasafe.com,

Azory – formularz

Podróżując na Azory trzeba wypełnić formularz online na stronie covid19-azores.com. Musi mieć to miejsce pomiędzy 48 a 24 godzinami przed wylotem. Na stronie uzupełnia się między innymi dane osobowe oraz informacje o locie.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product