Connect with us

Artykuły

Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br.

Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br.

Podobnie jak Emirates, linie flydubai oferują bezpłatne wejście na EXPO w Dubaju wraz z zakupionym biletem lotniczym linii. W związku z kończącym się wydarzeniem linie postanowiły rozszerzyć ofertę i od 10 lutego 2022 osoby, które kupią bilety linii flydubai otrzymają bezpłatny karnet na EXPO 2020 Dubai na nieograniczoną liczbę wejść do wykorzystania do 31 marca br.

Bezpłatne wejście na Expo z biletem flydubai

Jeśli zarezerwujesz lot flydubai między 10 lutego 2022 a 31 marca 2022 do Dubaju, będziesz mieć prawo do bezpłatnego karnetu flydubai na Expo 2020 dla każdego pasażera objętego rezerwacją. Skorzystaj z wielokrotnego wejścia na Expo, które potrwa już tylko do końca marca br. To jedno z najważniejszych wydarzeń ostatniego czasu!

Więcej informacji tutaj.

Linie flydubai realizują loty do Dubaju z Krakowa (oraz np. Pragi i Budapesztu).

Polska na Expo w Dubaju

Expo: warto wiedzieć

Odwiedzający Expo 2020 Dubai muszą mieć potwierdzenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 (co najmniej pierwszą dawką) lub przedstawić negatywny wynik testu PCR (wykonanego najpóźniej 72 godziny przed). 

Godziny otwarcia:

Sobota – środa: 10:00- 0:00

Czwartek – piątek: 10:00 – 02:00

Loty flydubai z Krakowa do Dubaju

Loty do Dubaju z flydubai


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top