Connect with us
Emirates na Expo

Artykuły

Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates

Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates

Linie Emirates przygotowały kolejne ciekawe wydarzenie w związku z wystawą EXPO. Do tej pory jednodniowy bilet na EXPO był dostępny po zakupie biletu lotniczego Emirates. W związku z kończącym się wydarzeniem linie postanowiły rozszerzyć ofertę i od 10 lutego 2022 osoby, które kupią bilety linii Emirates otrzymają bezpłatny karnet na EXPO 2020 Dubai na nieograniczoną liczbę wejść do wykorzystania do 31 marca br.

Bezpłatne wejściówki, bogaty program, wystawa otwarta dla wszystkich

Zjednoczone Emiraty Arabskie świętują w tym roku swoje 50-lecie i bezpłatnym wstępem chcą zmotywować jeszcze więcej osób do zobaczenia największej wystawy na przełomie 2021/2022.

Expo w Dubaju
Expo w Dubaju

Nielimitowany bilet na EXPO z biletem Emirates

Od 10 lutego 2022 r. bezpłatny jednodniowy karnet stanie się karnetem wielorazowym, dzięki czemu będziesz mógł odwiedzać Expo 2020 w Dubaju tyle razy, ile chcesz do 31 marca 2022 r.

Szczegóły na stronie tutaj.

Expo w Dubaju: warto wiedzieć

Odwiedzający Expo 2020 Dubai muszą mieć potwierdzenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 (co najmniej pierwszą dawką) lub przedstawić negatywny wynik testu PCR (wykonanego najpóźniej 72 godziny przed). 

Godziny otwarcia:

Sobota – środa: 10:00- 0:00

Czwartek – piątek: 10:00 – 02:00

Emirates – lot z Warszawy

Loty do Dubaju z Emirates


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product